Прапор України змінював свій вигляд декілька разів. За останній вік його навіть перевертали . Останні рази він був то жовто-блакитний, то блакитно-жовтий. Але ці два кольори виявилися самими тривалішими на нашому прапорі. Вони з"явилися ще в 14 столітті на гербі Руського королівства. За часів козацтва прапор набув зовсім іншого вигляду і кольорів. На ньому з"являлися і зірки з хрестом, і білий орел зі змієм на червоному . Україна ділилася і відходила під керівництво інших держав і зовнішний вигляд змінювався . У кожної частини країни були різні прапори. В одному з проектів 1991 року хотіли зробити його навіть червоно-чорним.
23 серпня 1991 року президентом УКраїни остаточно затвержений синьо-жовтий кольор прапору. Тепер ця дата стала Днем державного прапора України.
Скільки сягає око, усе навколо вкрите кригою. Часом ця крижана пустеля нагадує розбурхане море, хвилі якого раптом скам’яніли, замерли. Це порівняння викликають мільйони торосів — крижин, що стирчать поламаними скелями в кілька метрів заввишки. Іноді серед цих торосистих полів попадаються чималі прогалини абсолютно рівної криги. Здається, що це аеродроми, які готувала сама природа.
На одному з крижаних аеродромів, у самому серці цієї пустелі, підносилася невеличка хатина, побудована людського рукою. Стіни й покрівля хатини блискотіли під місячним сяйвом. Хатина була збудована з криги. Поруч стояв намет, а біля нього — якась коробка й тичка з флюгером (За М. Трублаїні).
Кожного :
Часть речи — имя прилагательное.
Морфологические признаки
начальная форма: кожный (именительный падеж единственного числа мужского рода);
постоянные признаки: качественное;
непостоянные признаки: единственное число, родительный падеж, мужской род, полная форма.
Член предложения
Относится к разным членам предложения в зависимости от смысла
Легендою:
Начальная форма: ЛЕГЕНДА
Часть речи: существительное
Грамматика: единственное число, женский род, неодушевленное, творительный падеж
Формы: легенда, легенды, легенде, легенду, легендой, легендою, легенд, легендам, легендами, легендах
Два:
Часть речи — имя числительное.
Морфологические признаки
начальная форма: два (именительный падеж);
постоянные признаки: количественное, простое;
непостоянные признаки: именительный падеж, мужской род.
Член предложения
Относится к разным членам предложения в зависимости от смысла
https://uchim.org/russkij-yazyk/morfologicheskij-razbor-slova