М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
201812
201812
08.01.2021 21:42 •  Українська мова

. Поставте голосний О або Е після шиплячого чи Й. З’ясуйте звукову характеристику наступного складу, поставте наголоси. Поруч запишіть російські відповідники, порівняйте правопис. Зразок: щетúна - щетина([т] – етимологічно м’який перед давньоруським [и], що дорівнює сучасному [і]).
Ж..рстокий, веч..ряти, веч..рниці, ш..рсткий, ч..тири, й..му, щ..ка, ч..ловік, бдж..ла, ж..на, ч..рний, ж..рсть, ж..рно, синоч..к, ж..нитися, ж..лоб, ж..втий, ч..рнець.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kery99
kery99
08.01.2021
Віаавіаііав
Метод переконання — це вплив на наявні у працівника сти­мули з використанням логічних та психологічних прийомів з ціллю перетворення завдання у свідомий обов´язок, внутрішню потребу працівника виконувати доручення. Адміністративний вплив тільки у тому випадку може розра­ховувати на успіх, якщо він поєднується з методами переконан­ня, доповнюється ними і спирається на них. Переконання призначено забезпечити розумне, повне і точ­не сприйняття сутності завдання, його кінцевих цілей і засобів його рішення. Воно тісно пов´язано з інформацією, пропаган­дою й агітацією. Головним завданням переконання є мобілізація особистої активності працівника, збудити його додаткову внутрішню енер­гію. Для менеджера особливо актуальними є проблеми мистецт­ва переконання не тільки у процесі розпорядчої діяльності, але і в тих випадках, коли він взаємодіє з іншими керівниками як з рівними за рангом, так і з вищими. Тут виникає завдання відсто­ювати власні позиції або спростувати доводи опонента. І тоді, коли повноваження менеджера уже не діють, повинно викори­стовуватись уміння переконувати інших. Реалізація методу переконання вимагає від менеджера знань багатьох правил педагогіки, психології, соціології.
4,7(22 оценок)
Ответ:
zenafedorinova
zenafedorinova
08.01.2021
Деякі люди кажуть, що життя краще на Батьківщині, але інші не підтримують цю ідею. Хто ж правий? Я можу зрозуміти і тих, і інших.По-перше, я думаю, що умови життя краще за кордоном. Квартири хорошої якості, дешевше за вартістю, ніж квартири в великих містах України.По-друге, освіта теж краща за кордоном. Хоча я не можу не підкреслити, що багато українських фахівців їдуть за кордон тому, що вони користуються великим попитом в зарубіжних країнах. Існує багато можливостей для вивчення шкільних предметів за кордоном.По-третє, я думаю, що спеціальні служби краще піклуються про парки і вулиці. Державні послуги працюють краще, ніж українські. Люди дбають про ті місця, де вони живуть. Іноземці добре виховані. Люди в деяких зарубіжних країнах більш тихі і доброзичливі. Деякі люди в Україні грубі і погано виховані. Я не можу сказати, що всі погані, але в моїй країні я часто зустрічаю таких людей. Є багато кримінальних ситуацій. Крім того, багато українців виїжджають за кордон тому, що вони можуть знайти там хорошу і високооплачувану роботу.Але є й інша точка зору на цю проблему. Деякі люди абсолютно впевнені, що життя краще на Батьківщині. Я можу з цим погодитися, бо на Батьківщині наші близькі люди, наші друзі. Багато пам’яток навколо нас в країні. Кожне місто в Україні славиться пам’ятниками, музеями, будівлями і спорудами. Кожна людина повинна до своїй власній країні, тобто зробити усе можливе для її загального блага. Я думаю, що ця проблема дуже серйозна і кожен має право на свою думку.Чому ж іще люди виїжджають закордон? Я розумію, що там жити краще, але це ж чужа країна!Невже там буде настільки краще, адже прийдеться говорити чужою мовою, шанувати інші традиції, підлаштовуватися під чужий менталітет, взагалі ламати себе: кинути своє рідне місто, батьків, родичів, друзів. І там ніколи не станеш своїм (навіть коли тобі посміхаються – це тільки ввічливість).Багато хто зараз звинувачує уряд. І причому іммігранти вважають, що в Україні їм всі заздрять, і якщо вони живуть в Європі або Америці, то вони піднялися на Олімп.Прикро, що людям плювати на свою країну, свою національність. Прикро, що деякі з наших співвітчизників вважають ганьбою, соромляться говорити українською. І поки ми не навчимося приймати себе такими, які ми є, і поважати себе, ми так і залишимося для всіх дурнями.Ті гроші, які можна заробити за кордоном, зовсім не коштують того, щоб продати Батьківщину і сім’ю. Особливо у такий складний час, як зараз. У всіх країнах є складні моменти в історії. У ХІХ столітті Німеччина була найбіднішою, найслабшою країною в Європі, але нащадки тих німців, які тоді не виїхали з країни, зараз, напевно, горді тим, що вони громадяни Німеччини. Ось і в Україні це просто складний момент, який треба просто пережити і до Батьківщині, усім, чим тільки можливо, а не залишати її.
4,4(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ