М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Оалдв
Оалдв
19.03.2021 01:03 •  Українська мова

Написати творчу роботу на будь-яку тему з використанням деяких слів: пріоритет, вакцина, генетика, конфіденційність, тріумф, нотаріус, нумізматика, матиола, візаж, діагноз, маркетинг, інвізація, ініціатива, макіяж, кардіологія, лимон, пацієнт, абориген, нарцис, фініш, ілюзія, кастинг.

👇
Ответ:
Deelay
Deelay
19.03.2021

Объяснение:

Причини хвороб людини

Чи потрібно ставити в пріоритет наше здоровя? (апостров , поставьте сами) Звсно, що так, тому що здоровя - найголовніше й найцінніше, що є в кожної людини. Здатність до навчання чи до чогось ще, передаєть від матері до дитини, лікарі визначають це, за до науки генетики. Особистість людини, базується на її здібностях, свої секрети вона тримає у секреті, зберігаючи конфіденційність. Для укріплення здоровя допомгають вітаміни, які ми вирощуємо на своїх городах, але деякі фрукти чи овощі, мі не зможемо отримати, без спеціальних зусиль. Цитрусові, такі як: лимон, апельсин, лайм тощо, не ростуть на наших чорноземах. тому їх і транспортують з закордону. Хворим у лікарню, друзі, як правило, приносять фрукти і квіти, якщо пацієнт - дівчина. Чи всі полюбляють нарциси? Чудові квіти, які підвищують настрій й стимулюють до життя і нових відкриттів. Добре, коли ініціативу проявляють близькі друзі. Саме вони зможуть врятувати хворого знайомого від тяжкого суму після визначення діагнозу. Саме та подружка, з найяскравішим макіяжем, зможе посмішити інших.

4,6(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
crybaby1916
crybaby1916
19.03.2021

Знання відкривають людині вікно у світ, дають можливість займатися улюбленою справою, допомагають добитися бажаного. Прагнення до знання – одна з основних рис людини. Ще в давнину людина прагнула пізнавати навколишню природу. Спочатку це була практична необхідність – потрібно було добувати собі їжу, захищатися від диких тварин. І люди почали вивчати світ, в якому вони жили. Перші знання мали дуже велике значення для людства. Так, без календаря було неможливе землеробство, а винахід вогню змінив багато чого в житті первісних людей: вони навчилися готувати їжу, виплавляти метали, охороняти своє житло.

В цей же час було закладено початок більшості сучасних наук. У першу чергу розвивалися природничі науки, які мали практичне значення для життя людини – географія, фізика, біологія. Крім того, людям завжди було цікаво знати про самих себе – ці знання потрібні, зокрема, для лікування хвороб. Людина живе в суспільстві і підкоряється його законам. Закони взаємин між людьми описують гуманітарні науки: література, суспільствознавство, право. Люди завжди прагнули знати про своє минуле – так з’явилася історія. Ці знання часто бувають дуже корисні: досвід наших предків допомагає і в сучасному житті.

4,4(27 оценок)
Ответ:
matysja138
matysja138
19.03.2021

Українська мова є однією з найбагатших мов світу. У ній налічується кілька сотень тисяч слів та слововсполучень. У нашій мові багато фразеологізмів та крилатих висловів.

Українською мовою можна висловити і найскладніші наукові поняття, і найтонші відтінки почуттів та переживань, тощо.

Рідною мовою творили генії української літератури – Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка. У перекладі українською мовою знайшли нове втілення шедеври зарубіжної літератури – твори Олександра Пушкіна, Адама Міцкевича, Вільяма Шекспіра та багатьох інших.

Українська мова милозвучна й співуча. Недарма її називають солов’їною. Ми любимо свою мову та пишаємось нею.

Українська мова вважається наймилозвучнішою у світі. Вона дивує й захоплює багатством словника, безмежністю форм, плинністю.

Цією мовою були написані неперевершені твори Шевченка, Франка, Лесі Українки, Коцюбинського. Українське слово живе в піснях мого народу, чаруючи світ поетичністю, мінливістю настроїв. Воно вводить нас у чарівний світ народних вірувань, у народну творчість,...

вчить любити рідний край, велику Батьківщину.

Українська мова могутня, глибинна. І кожне слово має свій відтінок: сум, радість, гумор, щедрість, щирість. Мова розчулює, закликає до боротьби, клекоче у ненависті до зла, несправедливості, насильства. Тож бережімо красу й чистоту рідної мови. Нехай наповнює вона наші душі багатством і красою духовності.

4,6(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ