М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

15 слів без апострофа та без м'якого знака іншомовного походження.

👇
Ответ:
Yerkosyaorynbekova
Yerkosyaorynbekova
29.03.2021

Объяснение:

Фюзеляж (частина літака), азарт (запал), аналіз(розбір), голкіпер (воротар), деградація (занепад), дефект (вада, хиба, недолік), еквівалент (відповідник), імпорт (ввезення), ігнорувати (нехтувати, легковажити), маркетинг (торгівля), нюанси (тонкощі), нюанс (відтінок), оригінал (першотвір), прогрес(поступ), синхронно (одночасно).

4,8(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sofi200703
sofi200703
29.03.2021
На літніх канікулах ми з сімєю плануємо поїхати у Капати. Сама назва звучить якось по-особливому Давно вже не була на співучій українській землі. Та так довго до літа... Мені просто ночами сняться велетенські гори і природа... 
"Накрапав дрібненький дощик... а я весело бігала по калюжах босими ніжками, співала коломийки та все пританцьовувала Високі, стрункі берези наспівували пісеньку своїми листочками. А могутні дуби ніби захищали мене від різних негараздів... Ось-ось і мав закінчитися дощик, але від нього всерівно переховувася крихітний зайчик.. Ох, який же він кумедний! Не втрималася - і собі побігла за ним. Та так було вже весело. Пишна ялинка закрила нас із зайчиком від дощу.. Іноді мені здається, що я Аліса в країні чудес. Чудеса це є галявини, гори, полонини рідних Карпат"
--Доню, вставай, потрібно вставати у школу                                 
4,5(32 оценок)
Ответ:
morvilous77
morvilous77
29.03.2021

Черкаси — місто, обласний та районний центр в Україні, регіональний центр Центральної України, промисловий центр Центрального економічного району, значний культурний та освітній осередок. Місто відоме з XIII століття і за час свого існування відіграло певну роль в історії всієї України. Черкаси були осередком формування Козаччини, мешканці міста брали безпосередню участь в Хмельниччині та Коліївщині. Зростання міста, після отримання статусу обласного центру, призвело до перетворення його у великий промисловий центр та головний культурний осередок цілого регіону.

Черкаси розташовані на правому березі Кременчуцького водосховища, створеного у середній течії Дніпра. Адміністративно місто поділяється на 2 міських райони — Придніпровський та Соснівський, до останнього також відноситься селище Оршанець. Населення міста — 286 037 осіб (на 1 вересня 2011).

Черкаси розташовані на високому правому березі головної річкової артерії України — Дніпра, зокрема, створеного в його середній течіїКременчуцького водосховища. Рельєф історичної частини міста сформували Замкова гора, на якій розташовувався Черкаський замок, та численні яри в Соснівці. Але більша частина міста розташована на рівнині. Інтенсивна урбанізація спотворила історичний природний ландшафт дніпровських пагорбів у Черкасах. Особливо руйнівними виявилися дії радянських містобудівників.

  Панорама з Пагорбу Слави і вид на Долину Троянд та водосховище

Так, на початку 1960-их років, із знищенням Свято-Троїцького храму та городища й подальшим зведенням меморіального комплексу «Пагорб Слави» на місці Замкової гори, було втрачено недосліджений археологічний культурний шар, оскільки історичний рельєф пагорба поховали під великою купою ґрунту. Згодом було спотворено унікальний історико-ландшафтний комплекс берегових схилів між річковим портом та Черкаським замчищем. А в 1990-их роках замито піском історичнийЧорний яр, посеред якого поставлені каналізаційні відстійники[6]. Але на території міста лишаються і заповідні та природоохоронні ділянки — так, рішенням облвиконкому від 29 березня 1991 року створено заповідну територію «Черкаські берегові схили».

Площа міста Черкаси на 2010 рік становить 69 км². Місто простяглось на 17 км уздовж берега Кременчуцького водосховища, притому завширшки Черкаси лише 8 км.

З північного заходу та з півночі місто оточує лісовий масив — Черкаський бір, що є найбільшим (28,5 тисячі га) у державі сосновим лісом природного походження, який зберігся на південній природній межі сосни звичайної

4,8(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ