М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
LapaVay
LapaVay
23.01.2022 01:31 •  Українська мова

Скласти 5 слово сполучень з різними типами мови

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Anna06111
Anna06111
23.01.2022

Одного разу мене запитала мама, ким я хочу стати. Я замислився. Відповісти не зміг. Та й навіщо мені про це думати зараз, коли мені всього 9 років. «Ще встигну» - подумав я.

Але питання мене мучив. Ким я буду в майбутньому? Що мене цікавить?

Довго думати мені не довелося, адже у мене є улюблене заняття. Я люблю будувати. Я споруджувати будинки, залізні дороги. У мене є свій, мною створений, власний чудовий місто, який росте і розвивається. Хоча моє місто і побудований з ЛЕГО конструктор, він справжнісінький. Значить майбутня моя професія - будівельник.

Чому я зробив такий вибір? Професія будівельник - справжня чоловіча професія. Вона дуже цікава і вимагає багато знань, умінь. Люди цієї професії відповідальні і героїчні. Подивіться навколо! Скільки великих і маленьких будівель, одноповерхових будинків і хмарочосів! Театри та цирки, торгові центри - це все створено руками талановитих і висококваліфікованих будівельників.

Мій дідусь Шлик Василь Петрович присвятив все своє життя будівництву. На порожньому місці своїми сильними руками зводив багатоповерхові будинки, школи, дитячі садки, спортивні комплекси. Він пишався тим, що дарував радість не тільки дорослим, але й дітям. Мій дідусь став прикладом і для мене!

Професія будівельника в нашому сучасному світі потрібна і необхідна. Споруджуються нові будівлі замість зруйнованим, будуються нові міста.

Ця професія цікава і в той же час небезпечна і важка. Будівельникам доводиться працювати на висоті, в холод і в спеку, в дощ і в сніг, в будь-яку погоду. Люди цієї професії мають великий витривалістю і фізичною силою. Місця, де доводиться працювати, дуже різноманітні і часом важкодоступні, тому рухливість і гнучкість не тільки рук, а й усього тіла - необхідні якості. Деякі спеціальності припускають монотонну роботу, тому слід вміти зосереджувати увагу на тривалий проміжок часу. Для цієї професії необхідно мати хороший лінійний окомір, сприйняття кольорів і гострий зір.

Щоб стати висококваліфікованим майстром, треба обов'язково мати не тільки просторову уяву, а й технічне мислення. Терпіння, акуратність, врівноваженість, старанність, організованість - невід'ємні якості в професії будівельника.

Іноді для того, щоб оволодіти тією чи іншою будівельної спеціальністю, досить просто вчитися ремеслу безпосередньо на будівельному майданчику у досвідчених і знаючих майстрів. Але, звичайно, для більш високо оплачуваної роботи варто здобути середню спеціальну освіту. Наявність же вищої освіти буде великою перевагою для тих, хто бажає зростати в кар'єрному плані.

На жаль, робочі спеціальності не настільки популярні серед молоді. Але з урахуванням того, що кожен рік зростає кількість будівельних об'єктів, можна з упевненістю сказати, що будівельник - професія майбутнього. Ринок праці не стоїть на місці. Деякі спеціальності зникають безслідно, а інші стають більш актуальними. Саме професія будівельника користується постійно зростаючим попитом.

Моя майбутня професія - найкраща! Будівельник - покликання дарувати людям радість!

4,8(68 оценок)
Ответ:
Kiss1009
Kiss1009
23.01.2022
2. Мати, розчарована поведінкою сина, довго не могла заснути. 

 Дієприкметниковим зворотом називають дієприкметник разом із залежними від нього словами.


Іменники, що мають форму однини і множини: тінь, олівець, піч, дощ,  палка, лекція, поїзд, м'яч, школа, інститут, магазин, буряк, бур'ян, край, вість, дівча, сирота, плече, друкарня, сім'я, слухач, каша, темп, сир, коло, писар.

Іменники, що мають тільки форму множини: ворота, окуляри, шахи.

Іменники, що мають тільки форму однини: вода, гордість, телеграф, любов, розвиток, сметана, папір, гіпюр, полум'я.

Іменники з конкретним значенням: тінь, олівець, вода, ворота, піч, дощ, палка, лекція, телеграф, поїзд, м'яч, школа, інститут, окуляри, шахи, канікули, сметана, магазин, буряк, бур'ян, край, вість, дівча, сирота, плече, друкарня, сім'я, слухач, каша, сир, папір, коло, писар, гіпюр, полум'я.

Іменники з абстрактним значенням: гордість, любов, розвиток, темп.

Іменник - це частина мови, яка означає предмет і відповідає на питання хто? що? 
4,6(31 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ