Коротшими стали дні, яснішим – небо. Шурхотить земля яскравим килимом з опалого листя. Дерева переодяглися в золотаво-червоні наряди. На південь відлітати зібралися птахи.
Восени повітря прозоре, навіть дихається легше. І життя стишує свій шалений біг. Осінь – пора збору врожаю та підбиття підсумків. Колись у цей час для народів, що працювали на землі, розпочинався відпочинок до наступної весни.
Сьогодні осінь – час розпочинати справи, ставати до роботи та навчання після літнього відпочинку, готувати оселі до холодів. Восени легше і працювати, і навчатися, бо прохолодна погода сприяє тому краще за літню спеку, весняну грайливість та зимові морози.
Ми любимо осінь за яскраві барви природи та довгоочікувані зустрічі з друзями, за повні грибів лісні галявини, стиглі плоди у садах та трохи сумний дощ за вікном.
ответ: іменники (Карик, Валя, професор, мандрівники, істоти, мурахи,черепаха, діти, сонечко);
прикметники (крихітних, трав'яні, зелені, велетенські, довгими, загнутими, густе, солодке, сумирне);
дієслова (перенеслися,зменшився, здогадався, долають,їли, ковтнув,пасуться, вилізли, загукала, дивіться,харчуються,пригощайтеся,накинулися,погоджувалися, приземлилася,виблискувала,розгорнуло,попливло)
Объяснение: