М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dogi2008
Dogi2008
18.01.2022 04:28 •  Українська мова

3. Установіть відповідність. З'ясуйте, на які відношення кожному прийменник в (у). 1. Устя любила веселе, приспівувала стиха і А. Просторові відношення Б. Об'єктні відношення стукала каблучками в такт (М. Коцюбинський). В. Часові відношення 2. Він в'їхав у вузьке міжгір'я (М. Г. Кількісні відношення Коцюбинський). Д. Означально-обставинні 3. Човни були перероблені в форми акул відношення (М. Коцюбинський). 4. Іван кинувся в бійку. Не пам'ятав, що робить. Щось підняло його (М. Коцюбинський). 5. Спека, як у червні, аж голова болить од жароти (М. Коцюбинський). 6. У ногах чулася міць, у руках сила (М. Коцюбинський). 7. Тут ростуть цілі ліси кактусів, що вищі од чоловіка разів у (М. Коцюбинський). 8. Вони Вговорювали Гната помиритися з жінкою та жити з нею в злагоді (М. Коцюбинський

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Arsen2045
Arsen2045
18.01.2022
Мабуть кожен з нас памятає чудовий вислів "легко тому живеться, хто має голову на плечах" та не одного разу ми впевнювались наскільки він правдивий і достовірний.  Наше життя як дорога, де ми рухаємось тільки вперед і не маємо можливості повернутись у минуле і щось знінити, якщо ми когось або щось покидаємо, то досить рідко повертаємось до цього та досить часто шкодуємо про щось зроблене або не зроблене. Памятаючи, що живемо лише один раз, ми неодноразово стикались з тим що більшість говорить потрібно спробувати у цьому житті все, дійсно, ніхто не має нічого проти, але спробувати також має бути у межах розумного, адже іноді можна декілька разів "спробувати", а після цього шкодувати про це все життя, чи ще гірше заробити собі велику кількість проблем та втягнути у це рідних та близьких. Ніхто не задумується, а чому б не спробувати до людині, яка цього потребує, чому б не віднести старі іграшки в дитячий будинок, ні  у випадку "спробувати все",  маємо на увазі зовсім інше. Якщо людина буде жити свїм розомом, а не слухати тих, хто й гадки не має в чому проблема, то й сама згодом навчиться допомагати іншим, такій людині і самій буде простіше в житті, в майутньому, оскільки навчиться робити висновки сама та вирішувати проблеми сама, пізніше скажуть: "Ось, є голова на плечах!". Кидатись з головою в забави - не вихід, як би ми того не хотіли, але наше життя не настільки просте як здається, треба вміти мислити в різних ситуаціях, тоді життя дійсно буде здаватись простішим.
4,6(84 оценок)
Ответ:
Н квадрат, інститут, мідь, конус, двері, штани, дощ, Львів, татари, прізвище,школяр,робітник.
Р квадрата, інституту, міді, конуса, дверей, штанів, дощу, Львова, татарів, прізвища, школяра, робітника.
Д квадрату, інституту, міді, конусу, дверям, штанам, дощу, Львову, татарам, прізвищу, школярові (школяру), робітникові (робітнику).
З квадрат, інститут, мідь, конус, двері, штани, дощ, Львів, татарів, прізвище,школяра,робітника.
О квадратом, інститутом, міддю, конусом, дверима, штанами, дощем, Львовом, татарами, прізвищем,школяром, робітником.
М у квадраті, інституті, міді, конусі, дверях, штанах, дощі, Львові, на татарах, у прізвищі, на школярові, на робітникові.
Кл кадрате, інституте, міде, конусе, двері, штани, доще, Львове, татари, прізвище,школяре,робітнику.
4,6(19 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ