М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
farangizuk
farangizuk
03.11.2021 07:59 •  Українська мова

Прочитайте речення.
Випишіть синоніми,
визначте між ними різницю.
1. Силу волі насправді формують три сили- «я буду», «я не буду» і «я не хочу, вони допомагають нам удосконалювати й поліпшувати себе. 2. Вітаю у світі спокус цигарка, коктейль чи потрійне лате, а може, фінальний розпро- даж, лотерейний квиток чи пончик у вітрині пекарні. У такий момент ви му- сите аробити вибір: піддатися епокусі або ж знайти в собі внутрішні сили, опа- нувати й перемогти себе. 3. Цвого тижня спробуйте зрозуміти, що ви говорите собі й іншим про свою силу волі- про 11 уепіхи й невдачі. Чи кажете ви собі, що були хорошими, коли чогось досягли, або ж поганими, коли не зробили чогось важливого чи дозволили собі СЛАБКІСТЬ?


Прочитайте речення.Випишіть синоніми, визначте між ними різницю. 1. Силу волі насправді формують три

👇
Открыть все ответы
Ответ:
rufinafin
rufinafin
03.11.2021

1) Перший з них можна назвати близьким до софістичного, але нині він дуже американізований, саморекламний, нав'язливий, такий, що повсюдно заполонив собою засоби масової інформації і спрямований на маніпуляцію свідомістю мас.

2) Другий риторичний ідеал несе в собі морально-етичні цінності східнослов'янського, давньоукраїнського ідеалу. Він близький до першого античного ідеалу — ідеалу переконаності й істинності, ідеалу Платона і Сократа.

3) Третій риторичний ідеал сформувався в імперський і радянський часи. Цей риторичний ідеал називають тоталітарним, пропагандистським.

Объяснение:

4,6(28 оценок)
Ответ:
Atoom51
Atoom51
03.11.2021
У житті людському різне трапляєтся.Іноді все,що відбуваєтся з тобою,здаєтся цілком логічним і зрозумілим наслідком  зробленого тобою раніше, і тобі здаєтся,що твоя доля повністю у твоїх руках,і ти все тримаєш під своїм контролем.А іноді деякі ситуації й події звалюются на тебе, мов сніг на голову.Народна мудрість каже: Посієш вчинок - пожнеш звичку.Всім хочеттся  мати позетивний результат. Але ж поки не буде докладено зусиль не буде й результату.Не посієш - не пожнеш. Для досягнення того ж сімейного благополуччя потрібно в однаковій мірі як чоловікові,так і жінці докладати зусиль.Треба навчитись жертвувати чимось своїм ради спільного блага.Як це зробити? Потрібно вчитись .Премудрий соломон казав  золоті слова Від браку знань народ страждає.
4,6(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ