1. Б
2. Д
3. Б
4. Г
5. Г
6. В
7. Д
8. Г
9. А
10. Г
11. ?
12.
Останнім часом з'явилося багато охочих «удосконалити» текст Державного гімну України. Одні вважають, що текст застарів, інших дивує, що там ідеться не про ворогів, а про вороженьків. Тобто дивує, що слово з негативним забарвленням ужите з пестливим наростком і що цей вірш Павла Чубинського опинився на найвищому щаблі символів нашої держави.
Критикам слів нашого гімну раджу звернутися до подібних творів інших народів. Гімн Греції, текст якого Діонісій Соломос написав у першій третині ХІХ століття, під час боротьби грецького народу за визволення з турецького ярма, починається так: «Впізнаю тебе (волю) з удару твого грізного меча. Впізнаю тебе з погляду, яким ти силоміць краєш землю».
Що ж маємо тепер? Греція вже понад півтора століття вільна, хоч і втратила багато своїх земель і найбільшу перлину Візантійської Доби — Константинополь. З погляду сучасних реалій багато що в текстах гімнів країн застаріло, якщо підходити формально. Але в тому й річ, що національні символи не старіють. Вони постають у певні моменти історії кожного народу й залишаються з ними назавжди (О. Пономарів).
Написати - написав, написала, написало, написали.
Говорити-говорив, говорила, говорило, говорили.
Сіяти-сіяв, сіяла, сіяло, сіяли.
Різати-різав, різала, різало, різали.
Стояти-стояв, стояла, стояло, стояли.
Шукати-шукав, шукала, шукало, шукали.
Падати-падав, падала, падало, падали.
Полоти-полов,полола,пололо,пололи.
Ходити-ходив,ходила,ходили,ходило.
Бігати-бігав,бігала,бігало,бігали.
Літати-літав,літала,літало,літали.
Радіти-радів,раділа,раділо,раділи.
Плакати-плакав,плакала,плакало,плакали.
Сміятися-сміявся,сміялася,сміялося,сміялися.
Співати-співав,співала,співало,співали.
Объяснение: