М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Зробити синтаксичний розбір речення 2. (підкреслити члени речення, надписати над кожним словом частину мови, дати загальну характеристику реченню). Виконати морфологічний розбір виділеного слова. Виписати сполуки слів, які не є словосполученнями, пояснити чому. Усяка школа славна не числом, а успіхами своїх учнів.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Волк123111
Волк123111
03.09.2022

На які дива здатна любов?

Кохання це велике почуття, яке може охопити кожного, але не всі зможуть відчути справжню силу кохання. Кохати – це значить розуміти кохану людину лише за поглядом, бажання бути поряд.

Герої творів про любов заради кохання здатні витримати навіть найважчі випробування аби бути поряд з коханим чи коханою. Лише взаємне кохання робить людей щасливими.

А розтавання лише загострюють почуття. І якщо це справжнє кохання, то воно витримає випробування і розлукою, і відстанню.

Але, нажаль, буває нещасливе кохання без взаємності. Це справжнє випробування для того хто кохає. Кохання здатне змінити людину. Для коханої жінки чоловіки з прадавніх часів ішли на доблесні вчинки.

Чоловіки змагаються за руку коханої дівчини. Саме жінка зможе вибрати найбільш достойного на її погляд чоловіка.

Кожен мріє зустріти своє єдине справжнє кохання на все життя. Але справжнє кохання – це нагорода долі. Відчути справжнє кохання та зберегти його на все життя – потрібно мати це справжній талант цінувати та оберігати почуття близької людини.

Любов здатна зробити людину щасливою і гармонійною. Натхненна коханням людина здатна розуміти не тільки свої потреби, але й побажання інших. Це може мати вплив не лише на власну сім’ю, алей на державу, політику та економіку вцілому.

4,5(100 оценок)
Ответ:
Uzdenova2005jam
Uzdenova2005jam
03.09.2022
В усі часи у родині без хліба не можна було жити. Найголовніше на столі — хліб. Хліб та сіль на вишитому рушникові були ознакою гостинності українського народу. Раз на тиждень господиня випікала хліб у жіночий день — п'ятницю.

Хлібна діжка — це родинний оберіг. її не годилось використовувати з іншою метою, окрім свого прямого призначення.

Руками легко виплескували круглу хлібину, клали її на рушник, потім на ясеневу лопату клався капустяний листок, притрушувався борошном і лише тоді на нього переносили хлібину. Спритно шугали лопату в гаряче черево печі, потім піч затуляли заслінкою.

Про все це мені розповідала моя бабуся, яка мешкає в селі на Полтавщині.

Зараз жінки не випікають хліб, бо можна його купити у будь-якому магазині. Але уявити собі хоч один день без хліба неможливо. Він потрібний і на сніданок, і на обід, і на вечерю, і на святковому столі.
4,5(100 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ