М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
баги82
баги82
19.03.2021 13:19 •  Українська мова

13. Перепишіть. Від дієслів, що в дужках, утворіть форми майбутнього часу. Визначте вид і особу дієслів. 1. Робота (не йде), якщо (сидіти) й (чекати) (О. Копиленко). 2. Коли я (не горіти), ти (не горіти), коли ми (не горіти), то хто ж тоді буде світити? (Ю. Збанацький) 3. Мені до скону отчий край (здаватися) раєм (Д. Луценко). 4. Навесні на місці старого молодий буде лист, зелений, він з вітром (розмовляти), (хапати) жилками своїми сонячний промінь, під дощем (купатися) й росою (умиватися) (Остап Вишня). 5. Неначе пісні вічної рядки, (дзвеніти) дороги під тобою (Т. Коломієць). 6. Сонце (ронити) з неба квітки на хвилі дніпрові, осінні (В. Сосюра). 7. І скільки ви (пливти), весь час (вітати) вас своїм щебетанням веселі жовтобрюшки, (підпадьомкати) на вашу честь перепел і (дерчати) деркач.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
эмили40
эмили40
19.03.2021

1До них, місцевих запахів, ще треба було принюхуватися, що б їх ідентифікувати.

2Олександр втуплюється очима у вітрину, розглядаючи котячу їжу та розмірковуючи, щоб то смачненьке придбати вухатому шибеникові.

3Ех, як би в наших оркестрах з такою пристрастю грали оркестранти, - якi б були симфонiї!

4О, якби я хотiв не прокидатися сьогоднi! Скiльки б я дав, щоб уже було завтра!

5Перси дивилися на незвичайні дарунки скіфів, і кожний думав одне і теж: як вибратися звідси, як ноги винести із Скіфії?

6Ярчин тато, Дмитро, кликав її феєю, а вона така і була — мов би заворожена, витончена та безпорадна.

Объяснение:Лично мне поставили 11

4,8(13 оценок)
Ответ:
veraruu
veraruu
19.03.2021

День видався напрочуд гарним, було тепло, хоч іноді траплялися пориви вітру. Хлопці прийшли у гарному настрої, вони й не підозрювали, що на ранок після таких “розваг” будуть боліти руки. Отримавши надсучасний інвентар - лопати, учні взялися виконувати розпорядження адміністрації школи. Іванові дісталося складне завдання - викопати корінь ялинки, яку добрі люди позичили у нас на Новий рік, та так і не повернули. Хлопець працював, як екскаватор-бульдозер, і незабаром кострубатий корінь самотньо валявся на асфальті поруч із клумбою. Дмитро перекопував дальню частину клумби; робота складна і потребувала філігранної творчості - ніяк не можна було пошкодити молоденькі кущики тюльпанів, нарцисів, хризантем. Він виконав її ювелірно! Саша, Ігор та Діма робили глибокі ямки, у які пізніше залили воду і посадили саджанці троянд. Копати було складно: земля занадто волога, весь час налипала на лопати, кросівки; добре, що юнаки у нашому класі фізично сильні та витривалі. Розмови, жарти, а іноді і досить кусючі насмішки, якими обмінювались парубки, до усе зробити швидко та правильно.

Роботу виконано. Світлана Вікторівна пишається своїми вихованцями. Сподіваюся, троянди будуть радувати своїми квітами не тільки нас, а й усіх мешканців мікрорайону довгі роки. 9 - А піде зі школи вже за два місяці, а добра пам’ять про них залишиться надовго.

4,6(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ