М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Слова образи в тополя

люди памахите паже ;-;

👇
Ответ:
Эмиральд
Эмиральд
17.04.2020

Вітер (життєві обставини), поле (земля-матір), море (прірва, душевний неспокій), билина (одинокість), тополя край дороги (дівочі страждання через розлуку), дорога (життєвий шлях), могила (вічність), верба (родинне вогнище), соловейко (співець добра), калина (дівоча врода), долина (невизначеність), голубка (закохана дівчина), голубка та голуб (любовна пара), треті півні (передвісники біди), зілля (смерть і відродження), місяць (світло в пітьмі), рушник (захист), лебедонька (вірність), могила (вічність), криниця (життя), вода (початок і кінець, очищення), сльози (печаль), пісня (душа).

4,5(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
йцццу
йцццу
17.04.2020
Новий рік - чарівне час для кожної людини, будь-якого віку. Це свято з нетерпінням чекають весь рік. Саме в цю ніч відбувається стільки чудес, що навіть самі запеклі критики починають вірити в новорічне диво. Серця наповнюються любов'ю, а будинок неймовірною святковою атмосферою.

З настанням зими всі навколо стає неймовірно суворим і неприступним. Кучугури снігу таять в собі незвідані і нікому непостіжние секрети, а сонячне світло так і норовить пробити цей сніжний покрив. Навколишнє білосніжна пелена віщує усіма улюблені свята. Нов рік і Різдво чекають всі без винятків. Ці два свята ставлять на перше всіх торжеств.

Новий рік зазвичай в кожній родині проходить за певними традиціями. У кого-то місце святкування рік за роком не мінливе, у інших наповнення столу, а у решти складу. Це свято вважається сімейним, бо саме в цю ніч за столом збирається вся родина і їх сплачувати один і той же торжество.

Новий рік в моїй родині проходить наступним чином ... Все збираються у нас вдома. За столом сидить як мінімум чоловік 10. На стіл накриваємо і готуємо ми з мамою, а тато займається покупками і організацією ялинки і свята в цілому.

У Новорічну ніч існує традиція загадувати бажання в 00:00, під бій курантів. У цей час ми запалюємо бенгальські вогні і бажаємо один одному всього найкращого, хто чого хоче. Після йдемо пускати салют, і дорослі обмінюються подарунками, а діти знаходять свої гостинці від Дідуся Мороза під ялинкою. Рівень чарівництва на максимумі. Радісна атмосфера після цього панує в будинку ще довгий час.

Я вважаю, що Новий рік не повинен мірятися віковими мірками - це всесвітнє свято. У цю ніч можна випробувати неймовірну силу оновлення всього. Змінюється рік, змінюються люди, змінюються думку і погляди на речі. Зміні піддається практично все, наше життя стає ще більш насиченою та яскравою. Ми повинні знаходити в собі сили триматися на плаву кожний наступний рік. Наше завдання на тій хвилі, яку задав рік-новобранець.

Новий рік дає відчути себе дитиною, навіть людині в 80 років. Я вважаю, що це один з найголовніших свят, коли наші серця наповнюються любов'ю, радістю і теплом. Нехай за вікном холодна зима, але в серці вічне літо, вічний комфорт і спокій.

Джерело: Твір на тему Новий рік
4,5(85 оценок)
Ответ:
NEADgff
NEADgff
17.04.2020

ответ: Уночі(прислівник, обставина), коли(займенник, обставина) з(прийменник) глибин(іменник, обставина) космосу(іменник, означення) проступають(дієслово, присудок) зорі(іменник, підмет), пробиваються(дієслово, присудок) скупим(прикметник, означення) світлом(іменник, обставина) до(прийменник) нас(займенник, додаток), ми(займенник, підмет) відчуваємо(дієслово, присудок), що(займенник, додаток) йдемо(дієслово, присудок) не(частка) просто (частка) по(прийменник) землі(іменник, додаток)—йдемо(дієслово, присудок) по(прийменник) планеті(іменник, додаток)(Речення розповідне, неокличне, складне, складається з трьох нерівноправних частин, поєднаних сполучниками підрядності):

1. Просте, залежне, двоскладне, поширене, повне, ускладнене однорідними присудками;

2. Просте, головне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене;

3.Просте, залежне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене).

Объяснение: там де в дужках підкреслила обставина(штрих-пунктир), означення (хвиляста), додаток(пунктир), підмет(риска), присудок(дві риски) і речення пронумеруй

4,8(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ