Я погоджуюся з думкою, що навчатися ніколи не пізно, адже все життя людина вчиться. І якщо хтось цього не розуміє і перестає вчитися, то він багато втрачає, бо наука йде вперед, як і все життя.
Виходить, немає чого соромитися того, що колись не встиг здобути вищу освіту або другу вищу, а часом і середньої хтось не має. Та не це біда, коли людина розуміє, що вчитися треба, коли вона ладна подолати всі перешкоди, щоб тільки вчитися. Біда, коли людина не розуміє цінності знання і ставиться до освіти прагматично: оце пригодиться в житті, а це незрозуміло навіщо вчити. Не секрет, що освіта дає людині можливість більш вільно орієнтуватися у світі, дає справжнє розуміння про все навколо. Отож і виходить, що вчитися ніколи не пізно поки є життя, треба вчитися далі. Наразі у світі неабиякої популярності набула освіта для людей зрілого віку. І це не випадково, це не примха стареча, а сформована свідома потреба людини дізнатися якомога більше Викликає справжнє захоплення те, як прагнуть старенькі вчитися, бо для них це і є життя. Ніхто з них, мабуть, не скиглитиме про те, що вже, мовляв, пора збиратися на цвинтар, чого б його сушити мізок. Вони розуміють, що вчитися — значить сподіватися на краще і продовжувати жити. З усього сказаного видно, що вчитися й справді ніколи не пізно.
1. Тілько де-не-де димок над кучею золи піднімається та по вітру як давнішняя слава Синопа розлітається. 2. Вже їй здасться, що ось-ось заревуть і сунуться з річки зачаровані тури. 3. Крізь вікно ледве-ледве сіріло небо. 4. Грубо, абияк підбілені голі стіни. 5. Всі дні моєї подорожі я був віч-на-віч із народом. 6. Патон навчив людей з'єднувати будь-що і будь-де. 7. Кулінарні рецепти на будь-який смак. 8. Доводилось вам коли-небудь польову кашу їсти? 9. Так баба з переляку померли, а дівчата — одна в Німеччині, а друга хтозна-де. 10. Я анітрохи не сумніваюсь, що ми доможемось неабияких наслідків і в лабораторії, і поза її стінами.
Складений іменний
Объяснение: