М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Завдання: написати диктант, уставивши , де потрібно , пропущені розділові знаки та букви. Як/що ви мрієте відвідати знам…ниті Єлисейс…кі Поля Париж… ви побач…те зовсім не те що оч…кували. С…годні це страшен…о галаслива і загазован…а а…томобілями централ…на вулиця наповн…на до/ того/ ж ч…дернац…кими витворами митців/авангард…стів обабіч… багато/рядної проїж…жої ч…стини.

Справжні єлисейс…кі поля (у розумін…і з…много раю) зб…р…глися в (У/у) країні а саме на ( Ч/ч) еркащ…ні у благословен…ій (У/ у)мані. Благослове...ій тому що місто лежит… в особливій кл..матич…ній зоні б..гатій сонцем насичен…ій м…яким повітрям і не/мовби “закритій” від надмірних дощ…в. Саме тут на/прикінці XVIII століт…я граф ( П/п)отоц…кий ро…порядився …порудити один зі своїх маєтків і ро..бити на/в/коло 20/гектарний д…ндрологіч…ний парк у якому було /б зібран…о унікал…ні д…рева з ус…го світу.
Софіївка… таку назву отримала літня рез…денц…я графа ...порудже…а на /честь його дружини Софії коха….я до якої було вистражда…е багатолітн….ю забороною одружит…ся і не/довгим щ..стям у шлюбі.

Відомий російс…к…й мандр…вник І. М. Долгорукий відвідавш… (С/ с)офіївку 1810 року писав Ні/що не/може зрівнятися з тим що тут бач...ш усе зач...ровує захоплює. Сад цей один із щ…сливих і неодмі…их наслі….ків мисте….ва людс…кого…

С…годні (С/с)офіївка є цін…им науковим і культурно/освітн…м центром. Кожний куточ…к парку овія…ий міфами й легендами старо/давн…ої (Г/ г)реції та (Р/ р)иму пов…яза…ий з п…реказами та романтич…ними історіями про сімейне жит…я (П/ п)отоц…ких.

3 якого /б ви боку не зайшли до парк… він скріз… пр…красний!

👇
Ответ:
IVIOPGAN
IVIOPGAN
18.09.2022

Якщо ви мрієте відвідати знамениті Єлисейські поля Парижа, ви побачите зовсім не те, що очікували. Сьогодні - це страшенно галаслива і газована автомобілями центральна вулиця , наповнена до того ж, чудернацькими витворами митців-авангардистів, обабіч багаторядної проїжджої частини .

Справжні єлисейські поля (у розумінні земного раю), збереглися в Україні, а саме на Черкащині, у благословенній Умані. Благословенній тому, що місто лежить в особливій кліматичній зоні, багатій сонцем, насиченій яскравим повітрям і немовби "закритій" від надмірних дощів. Саме тут наприкінці 18 століття граф Потоцький розпорядився спорудити один зі своїх маєтків і розбити навколо 20-гектарний дендрологічний парк, в якому було б зібрано унікальні дерева з усього світу. "Софіївка" - таку назву отримала літня резиденція графа, споруджена на честь його дружини Софії, кохання до якої було вистраждане багатолітньою забороною одружитися і недовгим щастя у шлюбі.

Відомий російський мандрівник І.М. Долгорукий відвідавши "Софіївку" 1810 року писав: "Ніщо не може зрівнятися з тим, що тут бачиш, усе зачаровує, захоплює. Сад цей - один із щасливих

і неодмінних наслідків мистецтва людського..."

Сьогодні "Софіївка" є цінним, науковим і культурно-освітнім центром. Кожний куточок парку, овіяний міфами і легендами стародавньої Греції та Риму, пов'язаний з переказами і та романтичними історіями про сімейне життя Потоцьких.

З якого б боку ви не знайшли до парку, він скрізь прекрасний!

4,4(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Baterie
Baterie
18.09.2022

1. Коли до тебе (одн., Р.в., додаток) чоловік добрий, будь до нього (ч.р., одн., Р.в., додаток) ще кращий.

2. Скажи мені (одн., Д.в., додаток), хто твій друг, то я (одн., Н.в., підмет) скажу, хто ти (одн., Н.в., присудок)

3. Ми з ним (ч.р., одн., О.в., додаток), як риба з водою: я (одн., Н.в., підмет) на лід, а ти (одн., Н.в., підмет) під спід.

4. На тобі (одн., Д.в., додаток), небоже, що мені (одн., Д.в., додаток) не гоже.

5. Книжка – маленьке віконце, а через нього (ч.р., одн., З.в., додаток) весь світ видно.

6. За моє жито мене (одн., З.в., додаток) ще й бито.

7. Що тобі (одн., Д.в., додаток) не мило, другому не зич.

4,8(4 оценок)
Ответ:
zana06191
zana06191
18.09.2022

Народився Тарас Шевченко (1814-1861) в селі Моринці, що на Черкащині, в сім'ї кріпаків поміщика Енгельгардта. Дуже рано хлопець залишився круглим сиротою. Подальша доля малого Шевченка - аж до викупу його з кріпацтва - була пов'язана з долею Енгельгардта, з Петербургом. Тут Шевченко познайомився з учнем Академії мистецтв Іваном Сошенком, з поетом Євгеном Гребінкою, а згодом - з Карлом Брюлловим і Василем Жуковським, які відіграли в житті Шевченка надзвичайну роль, - у 1838 році викупили його з кріпацтва. Того ж року Шевченка зарахували учнем Академії мистецтв. Навчався він під керівництвом Карла Брюллова. А вже 18 квітня 1840 року з'явилася перша збірка поезій – «Кобзар» - подія величезного значення не тільки в історії української літератури, а й у самосвідомості українського народу.

4,5(72 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ