М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sалаьы
sалаьы
09.08.2022 04:22 •  Українська мова

Прочитайте текст. випишіть реченя з другорядними членами,вираженими неозначеною формою дієслова. усе життя петра дорошенка зіткане з моментів величних, гірких, трагічних, часом дивовижних. воно від початку до кінця було підпорядковане завданю зібрати докупи українські землі, визволити україну, зробити її незалежною, сомостійною державою. на той час його намір не міг сповнитися. ледве гетьманові вдалося неймовірними зусилями нейтралізувати якусь одну силу ( шлхетсько - польську, російсько- самодержавну, терецько - татарську), як втручалися дві інші. петро дорошенко добре знав переяславські статті, за якими украъна об'єдналася з росією на принципах конфедераціїю росія зобов'язувалася не вести з польщею та туреччиною жодних переговорів за спиною україни. усе це незабаром було відкинуто, розтоптано. стебло та колос того потопту й намагався підняти петро дорошенкою з виговським ходив походом під конотоп проти російського війська, підписав гадяцький договір. за цією угодою українаверталася до польщі, як велике князівство руське, подібно до князівства литовського, зі своїми фінансами, з урівнянням православ'я з католицтвом, з двома академіями, участю в сеймі. але росія примусила старшин підписати фальсифікований переяславський договір. козацька рада в чигірині вимагала повернути козацькі вольності, та було вже пізною для дорошенка то була гірка наука на все життя.

👇
Ответ:
мират3
мират3
09.08.2022

Воно від початку до кінця було підпорядковане завданю зібрати докупи українські землі, визволити Україну, зробити її незалежною, сомостійною державою.

4,8(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Amelia2018
Amelia2018
09.08.2022
Бажання - небажання
Вдячність - невдячність
Визнання - невизнання
Везіння - невезіння
Воля - неволя
Дбайливість - недбайливість
Довіра - недовіра
Доля - недоля
Заможність - незаможність
Зацікавленість - безцікавість
Звичність - незвичність

Антоніми - це слова, що мають протилежне значення. У даному завданні потрібно знайти такі слова до заданих слів, які починаються на приставку "не". Просто додаємо цю приставку до кожного слова. Наприклад, до слова "бажання" додаємо приставку "не" і отримуємо "небажання". Так само поступаємо з іншими словами. Всі антоніми записуємо парами, щоб було зрозуміло, які слова є протилежними одне одному.
4,4(73 оценок)
Ответ:
ladakorobova
ladakorobova
09.08.2022
1.) В данном предложении украинские поэты Иван Франко и Тарас Шевченко используют однородные смысловые отношения между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Защемить щось у його душі" и во второй части предложения "він молиться гаряче звичаєм усталених зворотів" оба предложения имеют общий смысловой характер, описывающий внутреннее состояние человека и его действия в ответ на это состояние. Поэтому смысловые отношения в данном предложении можно считать однородными.

2.) Во втором предложении тоже использованы однородные смысловые отношения между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Він швидко скріпився духом" и во второй части предложения "громада кликала його, потребувала його ради" оба предложения описывают поведение и эмоциональное состояние человека в ответ на действия окружающих. Поэтому смысловые отношения в данном предложении также можно считать однородными.

3.) В третьем предложении используется неоднородное смысловое отношение между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Не щебече соловейко" упоминается отсутствие пения соловья, а во второй части предложения "В лузі над водою, Не співає чорнобрива, Стоя під вербою" описывается позиция и поведение чорнобрива (птицы) под вербой. Оба предложения имеют разные смысловые характеристики и не относятся к одному и тому же событию или действию. Поэтому смысловые отношения в данном предложении можно считать неоднородными.
4,4(75 оценок)
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ