М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як Ви оцінюсте місце української поезії у світовому художньому середовищі? На скільки ми як нацiя даємо якісний продукт світові? - Думаю, що окраса української літератури - 1 поезія. Якби українську мову знали хоча б на рiвнi польської, то вона звучала б у світі набагато вагоміше. Адже в нас одна з найкращих Європейських поетичних шкіл. У ці дні у Львові відкривається «Форум видавців». Що повезе «А-БА-БА-ГА-ЛА МА-ГА до Львова, якi новинки презентуе? - Уже 24 роки Львiвський форум - це справжній український книжковий Великдень. Кожен випiкае до нього своï щонайкращі книжкові пасочки». З появою «Книжкового Арсеналу» у Києві, який за останні кілька років розвинувся досить потужно, уже є два такi Великодні. І всі українські видавці намагаються більшість своїх новинок презентувати саме на цих двох книжкових великих форумах. Ми щороку видаемо не менше 20 книжок. Це, мож ливо, не так багато, але це саме мiй ритм I темп. Адже я особисто причетний до виходу у світ усiх книжок: я все вичитую, прашою з авторами, а художниками й дизайнерами та присутній при друкуванні чи не всіх перших накладiв кольорових книжок. Я поедную в собі 6-7*8H- давничих іпостасей> (сміється), я не просто «святковий директор.та й думку гадаю . Оце його спонука-полетіти в небо. Попович знав, що це улюблена пісня Корольова, і заспівав її в космосі, щоб українська пісня пролунала на цілий Усесвіт. Наша держава приділяє дуже мало уваги науці, космiчним технологіям, хоча ми все ще в десятці космічних держав, у нас с талановиті вчені, але все занепадае. Думаю, що сила держа ви у тому, настільки щедро вона вкладає кошти в науку, в освіту. -що, на Вашу думку. е - це, зокрема, створення умов, щоб українці через книжки та Фільми мали змогу глибше пізнати свої коренi й дістали мотивацію рухатися вперед. Тобто дати розгiн внутрішньому ресурсові, який би не працював на iншi економіки, а ставав двигуном нашої економiки, культури, а значить, нашей сили - українськой сили (Ю. Горбань, 1. Собора).
А. Визначте елементи мовленнєвої ситуації: 1) адресата; 2) адресанта; 3) предмет мовлен ня;4) умови успішного спілкування.
Б. Визначте найбільш цiкавий та переконливий фрагмент в iнтерв'ю. Обгрунтуйте свій вибір.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
люся4085
люся4085
22.01.2023

2. Вчення (іменник, підмет _) в щасті (іменник) (обставина _,_) прикрашає (дієслово, присудок ===), а в нещасті ( іменник, оставина _,_) утішає ( дієслоао, присудок ===) (розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене)

3. Правда (іменник, підмет) і з дна моря ( іменник, обставина) виринає (дієслово, присудок), а неправда (іменник, підмет) потопає ( дієслово, присудок) (розбір речення такий самий як і 1)

4. Не хвалиться (дієслово, присудок) мудрий (іменник, підмет) мудрістю (іменник, додаток _ _ _ ), а сильний (іменник, підмет) силою (іменник, додаток) (розбір речення такий самий як в 1)

5. Який (прикметник, означення ~~~) росток (іменник, підмет), такий (прикметник, означення) і паросток (іменник, підмет) (розбір речення такий самий як в 1)

6. На безриб'ї ( іменник, обставина) і рак риба (іменник, підмет) (розбір речення такий самий як в 1)

7. Недосіл (іменник, підмет) на столі (іменник, обставина) , пересіл (іменник, підмет) на голові (іменник обставина) (розбір речення такий самий як в 1)

4,4(74 оценок)
Ответ:
yana8889
yana8889
22.01.2023

1. Леся Українка розповідала, що вона вивчила арабську мову і тепер навчає арабчат грамоти (І. Шап.).

2.  Пишіть листи і надсилайте вчасно, коли їх  навіть ні про що писати (Л.Кост.).

3. Коли я буду вибирать собі дівчину, то  візьму гарну, як квіточка, червону, як калина в лузі, а тиху, як тихе літо (І. Н.-

Лев.).

4. Старий любив час від часу вступати в такий герць з молоддю, де на

його боці була сила начальницького становища і мудрий життєвий досвід, а  на боці опонента лише юний запал та свіжі, щойно почерпнуті з книжок  знання. (О. Гонч.).

5. Коли зірок і куль гримучий сплав мене прийняв до себе у  науку --- неначе із-зі хмари хтось поклав мені на поперек залізну руку (М. Руд.).  

6. Серце в’яне співаючи, коли знає за що. (Т. Шевч.).

7. Парубок стояв, як  зачарований (П. Мирн.).

8. Мов пущене ядро з гармати, земля круг сонця творить цикл (М. Рил.).

9. Як та хмара, гайдамаки Умань обступили (Т. Шевч.).

10. Вся околиця знає, що протягом ближчих років укриє сили знову ліс, і не який-небудь, а дубовий (Ю.Ян.).  

11. А він забув про весло, що лежало під ногами, і боявся поворухнутися, щоб не сполохнути її голосу - тихого, як паводок, і чистого, як подих землі на пагорбах посеред заплав (Г. Тют.).

4,5(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ