М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kura2165
kura2165
17.09.2021 03:58 •  Українська мова

До іть благаю вас поскоріше Написати твір-роздум Чому треба берегти природу

👇
Ответ:
voznas
voznas
17.09.2021

природу потрібно берегти , тому що без рослин наше повітря б не очищалося , без природи на вулицях було б тускло(не повню як на українській) , без природи не було би нічого живого

4,8(72 оценок)
Ответ:
VikusPadididi
VikusPadididi
17.09.2021
Берегти природу потрібно для нашої країни, щоб був чистий вологий воздух.Нашу екологію забруднюють пакетами, пластиковими бутилками, так не повинно бути. Якщо ми будемо берегти природу, це буде краще для нашого життя.
Деякі люди цього не розуміють я вважаю що це дуже погано. Бо саме із-за них наша країна стає забрудненою.
4,6(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
valeriatomilov
valeriatomilov
17.09.2021

"Еней був парубок моторний"

У творі Еней описуеться як дуже сильний, мужній ( бесстрашный). Він зробив дуже багато чого. Міг закохати в себе любу дівчину. Еней збудував Рим, побував в аду, зустрів батька, зробив гарне життя для свого війська. Тому він і був моторний. Еней полюбляв випивати, але це йому не заважала робити ( подвиги). Він був головним у Трої, його вибрали головним так як він думав не тільки про себе, а й про своїх підданих. Навіть коли йому сказали що треба втікати з Торї, він пішов не сам, а зібрав усіх і вони пішли звідти. Саме це і говорить що Еней був чудовою людиною і зміг багато чого зробити.

4,7(31 оценок)
Ответ:
VicktoriaGra
VicktoriaGra
17.09.2021

Хотинська фортеця — це фортеця XIII–XVIII століть, що тепер є Державним історико-архітектурним заповідником. Розташована вона у старовинному буковинському місті Хотин на Дністрі, що у Чернівецькій області. «Хотинська фортеця» входить до рейтингу «Сім чудес України». Свій початок фортеця бере від дерев’яного форту, зведеного Володимиром Великим ще у 10 столітті.  

Багато хто впродовж сторіч хотів захопити Хотинську землю - і молдавські князі, і польських королі, і турецькі султани. Тому за наказом короля Данила Галицького було побудовано кам’яну Хотинську фортецю. Протягом століть  Хотинська фортеця знала і часи розквіту, і занепаду, але кожного разу відновлювалась наче міфічний птах Фенікс. Фортеця бачила і несчисленні полчища вояків з Османської імперії, і вояків князя Дмитра Вишневецького (славетного Байди) та Петра Дорошенка. Двічі у Хотин входили війська Богдана Хмельницького під час Визвольної війни  проти польської шляхти.  

Хотинська фортеця прославилася і тим, що під її стінами у вересні – жовтні 1621 р. величезна армія (240–300 тисяч воїнів) султана Османа II зазнала поразки від об’єднаного козацько-польського війська. Ця перемога зупинила експансію яничар у Західну Європу.

Безліч кривавих битв проходили під стінами Хотинського замку. Коли у 1739 році Хотинську фортецю взяли війська Російської імперії, Михайло Ломоносов написав «Оду про взяття Хотина».

У 1826 р. місто Хотину отримав герб, де зображена срібна фортеця з трьома баштами на золотому полі, над ним хрест-навхрест – дві шаблі лезами вниз, а зверху – срібний хрест.

Навіть ті, хто ніколи не бував у Хотині, безумовно бачив Хотинську фортецю, бо саме там знято багато художніх фільмів на історічні теми. Серед них: «Захар Беркут», «Три мушкетери», «Гадюка», «Стріли Робін Гуда», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Запорозька Січ».

4,7(68 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ