М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Серед стійких словосполучень, що подано нижче, є термінологічні, офіційно-ділові та фразеологічні. Розподіліть їх відповідно до класифікації. Мати авторитет, пошитися в дурні, поточний рахунок, мати на меті, дебіторська заборгованість, взяти участь, акціонерний капітал, накривати
мокрим рядном, ставити за мету, штатний розпис, коефіцієнт корисної дії,
атомна вага, протокольне доручення, ловити ґав, підбивати підсумки, банківський фонд, комерційна таємниця, згідно з рішенням, вжити термінових заходів, піймати облизня, відповідно до умов.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
тата270
тата270
26.12.2020

9:10 - дев'ята десять, десять на десяту, десять по дев'ятій, п'ятдесят до десятої, за п'ятдесят десята

13:36 - тринадцята тридцять шість, тридцять шість по тринадцятій, за двадцять чотири чотирнадцята, двадцять чотири до чотирнадцятої, тридцять шість на чотирнадцяту

10:00  - десята

15:15 п'ятнадцята п'ятнадцять, чверть на шістнадцяту, п'ятнадцять на шістнадцяту, за сорок п'ять шістнадцята

14:30 чотирнадцята тридцять, пів на п'ятнадцяту

22:47 - двадцять друга сорок сім, за три двадцять третя, три до двадцять третьої

Объяснение:

4,8(4 оценок)
Ответ:
misterkaha
misterkaha
26.12.2020
ВИБІР ШЛЯХУ

Його  охопив сумнів: «Чи те я роблю, що слід? Чи здатний на це? Чому так тягне  у невідоме?» І він зупинився серед шляху, подивився навкруги. Хоча дорога стелилася рівна й широка,  він не міг іти далі:  неспокій і невдоволення собою переповнили його. А обіч  дороги громадилися вершини, які здавалися  стрімкими й неприступними.
Їх оточували непрохідні хащі,  яруги, стрімчаки й бескиди…
І все ж він  зійшов з  дороги й крізь нетрі та чагарі заторував власну стежину до вершини. І вже ніщо не могло зупинити сміливця. Він здіймався все вгору і вгору. «Божевільний!» — жахалися одні. «Відчайдушний!» — захоплено вигукували інші. «Щасливий!» — зітхали ті, які через свою кволість, не могли піти за першопрохідцем.
А були й такі, що  заздрили й  зневажали сміливця.
Але він здіймався на вершину, де не ступала ще нога людська. І то було його покликання й безсмертя. Як важливо в житті знайти себе, доки не пізно, доки ще молодий!
А йому  йшов тридцять другий. За спиною в ньогоі вчителювання,  участь у боях,  робота в  газеті художником, карикатуристом. Читачі в кожному номері шукали  дотепні малюнки, під якими стояв підпис «Сашко». Друзі приходили до нього в майстерню, щоб подивитися, як під пензлем народжується пейзаж чи людський тип. І називали його талановитим.
А його не задовольняли ні карикатури, ні акварелі, ні олійні праці. Він  почувався невдоволеним, бо відчував у собі силу творця нового мистецтва, що тільки-но утверджувалося. І однієї ночі  він рішуче виходить зі своєї майстерні, щоб ніколи до неї не повернутися. Залишає назавжди мольберт, фарби, картини, поспішає на вокзал, сідає в поїзд, що везе його в Одесу. А вранці він уже стоїть перед директором кінофабрики й промовляє три  слова:
— Хочу стати режисером!
4,7(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ