1.На рынке всегда свежие фрукты и овощи
2.На улице свежо,думаю стоит одеть ветровку
.Я вважаю, що сім’я відіграє в житті людини важливе значення. Адже саме в ній починається виховання майбутньої людини, спілкування та перше пізнання світу дитиною. А перше мамине слово, бабусина пісня, розповідь дідуся або порада батька відіграють, на мою думку, найголовнішу роль для кожного з нас.У мене велика і дружна родина. Мої бабуся і дідусь живуть далеко від нас, і ми не можемо часто відвідувати їх, проте кожне свято проводимо разом. Вони завжди раді нас бачити. Коли ми приїжджаємо, обов’язково на нас чекають теплі пироги і мила посмішка бабусі. Її завжди цікавлять мої успіхи в школі та справи моїх батьків. Мені подобається радувати її гарними оцінками. А кожну проблему мами і тата вона вислуховує уважно і завжди допомагає розумною порадою. Батьки завжди прислухаються до її слів, і часто бувало так, що саме її рішення було правильним. Це переконало мене, що батьківська увага і любов ніколи не зрадять у житті.
Також у мене є старший брат. Він дуже розумний і відповідальний. Я завжди можу покластися на нього. Він захищає мене від кривдників. Але не тільки за це я його люблю і поважаю. На мій погляд, брат є найщирішою та найдобрішою людиною і ніколи не відступиться від свого слова.
Отже, на мою думку, родину зміцнює довіра, взаємоповага і взаємодо Ніколи не можна забувати своїх рідних, адже в родинних стосунках це буде зрадою, і сім’я може розпастися. Коли я стану дорослим, то завжди допомагатиму своїм батькам, адже зараз вони роблять усе, щоб мені було добре. Я дуже вдячний своїм мамі й татові, брату, бабусі й дідусеві та сильно люблю їх.
ответ: Уночі(прислівник, обставина), коли(займенник, обставина) з(прийменник) глибин(іменник, обставина) космосу(іменник, означення) проступають(дієслово, присудок) зорі(іменник, підмет), пробиваються(дієслово, присудок) скупим(прикметник, означення) світлом(іменник, обставина) до(прийменник) нас(займенник, додаток), ми(займенник, підмет) відчуваємо(дієслово, присудок), що(займенник, додаток) йдемо(дієслово, присудок) не(частка) просто (частка) по(прийменник) землі(іменник, додаток)—йдемо(дієслово, присудок) по(прийменник) планеті(іменник, додаток)(Речення розповідне, неокличне, складне, складається з трьох нерівноправних частин, поєднаних сполучниками підрядності):
1. Просте, залежне, двоскладне, поширене, повне, ускладнене однорідними присудками;
2. Просте, головне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене;
3.Просте, залежне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене).
Объяснение: там де в дужках підкреслила обставина(штрих-пунктир), означення (хвиляста), додаток(пунктир), підмет(риска), присудок(дві риски) і речення пронумеруй
1. Мама купила свежий хлеб. (прямое значение)
2. Рекомендуется решать задачи "на свежую голову". (переносное значение)