М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AgsHiNN05I
AgsHiNN05I
13.05.2020 07:01 •  Українська мова

КТО ТОМУ ИЛИ ДАВАЙТЕ СВЯЖЕМСЯ В ТЕЛЕГРАММЕ И ДОГОВОРИМСЯ Завдання 1.
Дайте відповіді на питання:
1. У чому полягають особливості синтаксису ділового мовлення?
2. Який порядок слів переважає в ділових паперах?

Завдання 2.
Відредагуйте речення, де порушений порядок слів.
1. Наведені в цьому розділі, текстові форми документів використовуватися можуть для укладання науково-технічної продукції.
2. За цим довогором несе відповідальність за неналежне виконання обов’язків орендар.
3. Сторони за взаємною згодою достроково мають право розірвати договір.
4. Під час перебування делегації з офіційним візитом неофіційні зустрічі організовують також.

Завдання 3.
Із пар слів утворіть прикметникові словосполучення.
Зразок: бухгалтер, облік – бухгалтерський облік.
Економіка, ефект; економіка, становище; доба, приріст; земля, ділянка; управління, апарат; прибуток, господарство; відповідальність, керівник; альтернатива, варіант; стратегія, план; посада, інструкція; аванс, звіт.

Завдання 4.
Відредагуйте переклад синтаксичних конструкцій. Запишіть правильний варіант українською мовою.
Предвзято относиться - упереджено відноситися;
в зависимости от форм собственности - у залежності від норм власності; получить лицензию -одержати ліцензію;
являться юридическим лицом - являтися юридичною особою;
на общественных началах - на суспілних началах;
со стороны клиента - зі сторони клієнта;
при выполнении професиональных обязанностей - виконуючи професійні обов’язки

Завдання 5.
У поданих реченнях зробіть пунктуаційну правку. Поясніть вживання розділових знаків.
1. У комунікації як і в системі мови діють певні закони.
2. Пунктуальність дуже цінується однак не слід приходити до призначеного часу це може бути сприйнято як неповага.
3. Загальноприйнятий принцип формування змісту листа вступ докази висновки й закінчення.
4. Система фінансово-розрахункової документації покликана забезпечувати повну збереженість ресурсів точне виконання фінансових банківських операцій запобігання фінансовим порушенням і зловживанням.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
small2005
small2005
13.05.2020
Хто знання має, той мур ламає. У світі дикої природи все живе підкорюється одним і тим самим законам: основою для життя будь-якої істоти є інстинкти.Тварини, комахи, птахи народжуються з ними та передають їх своїм дітям. Але навіть ці нерозумні порівняно з людиною істоти протягом життя набувають певних знань, котрі допомагають їм не просто виживати, а жити в кращих умовах. Колись батько прочитав мені розповідь про сороку, котра, не змігши видобути воду з дна глечика, почала кидати в цей глечик камінці і робила це доти, доки вода не опинилася майже на поверхні. Що це, як не винахідливість, знання?Людство вижило й розвинулося саме завдяки знанням. Навички з мисливства, облаштування свого житла, виховання нащадків, здобуті первісною людиною, протягом тисячоліть не просто змінилися, а дуже розвинулись, розгалузились. Чи могла уявити людина середньовіччя, що за кілька століть люди вже підкорять не тільки глибини океану, а й височінь неба? В усі часи жили сміливці, котрі своїми допитливістю та сміливістю стимулювали людство до розвитку, до підкорення нових вершин. Ось, наприклад, Ікар спробував долетіти до сонця на сконструйованих ним крилах, Авіценна, який досліджував властивості різних трав, мінералів, розвивав медицину, Леонардо да Вінчі зробив неоціненний внесок до розвитку великої кількості наукових і мистецьких дисциплін. Численні винаходи таких сміливців століттями складалися в скарбницю людства, деякі з них, наприклад, колесо, журавель на криниці, звичайна голка, сьогодні здаються настільки буденними, що навіть складно уявити, що колись людство не мало таких предметів.Досвід попередніх поколінь не тільки створює основу для життя сучасного людства, але й стимулює його до розвитку вже набутих та отримання нових знань. Підкоривши воду, вогонь, повітря, атом, люди активно підкорюють космос, земні глибини, поглиблюють знання з фундаментальних дисциплін. Протягом усього життя людство навчається й використовує набуті знання, передає їх наступним поколінням, тим самим змінюючи світ і самих себе.
4,6(20 оценок)
Ответ:
1990200827
1990200827
13.05.2020
Я люблю своє рідне місто Харків. Воно приваблює мене в різні пори року. І весною, коли приємно дихати чистим, свіжим повітрям. І влітку, коли буяє квітуча зелень. І восени, коли вбрані в золоті шати дерева. А взимку воно схоже на палац Снігової королеви. 

Білосніжною ковдрою вкрила матінка-Зима все навколо. І почуває себе всевладною царівною в місті. Все навколо стало білим. Дерева вдягайсь у вишите діамантами вбрання. Стоять вони в забутті, зачаровані Зимою. Мороз Іванович, її вірний товариш, вправно хапає діток за щічки, носики. А Завірюха, північна подруга Зимоньки, такі жарти виробляє! Із снігу великі замети намела, що тротуаром не пройти, по шосе не проїхати! Разом із Зимою в наше місто прийшли веселі свята. Скільки дотепних жартів, запальних танців, веселих пісень, різноманітних ігор буває у парках та на святкових майданчиках
Приємно блукати вулицями засніженого Харкова, коли від променів сонця іскриться сніжок, а гарненькі зірочки-сніжинки, падаючи додолу, неповторно ведуть свій танок. Я люблю зиму, а особливо в своєму місті. 
4,8(58 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ