М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mishka1113
mishka1113
12.07.2022 05:50 •  Українська мова

До іть будьласка 1.Наша дума жива, і в Канів ведуть всі дороги
2. Знов ростуть у Дніпрі затонулі пороги.
3. Усі наші землі нанизані на голубу нитку Дніпра, як перли на разок.розібрати їх як особливі форми дієслова

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Gegobadi
Gegobadi
12.07.2022

Я вiдчиняю хатнi дверi, що знадвору пахнуть горобом i макухою, а з хати — хлiбом i калачиками, якi стоять у нас на всiх вiкнах. За столом бiля вузликiв я знову бачу схилене обличчя мами. Вона вдивляється в якесь насiння i щось пошепки говорить до нього. А найближче до матерi лежать вузлики з гарбузовим насiнням. У мене одразу похололо всерединi й нашорошились вуха. Я вже хотiв було податися назад, та в цей час мати побачила мене.

Прислівники:

Знадвору - місця

Знову- часу

Пошепки - дії

Найближче - місця

Одразу - часу

Вже - часу

Всередині - місця

Назад -місця

4,4(28 оценок)
Ответ:
bur5645
bur5645
12.07.2022

Один із найкращих куточків — невелика площа. яку прикрашають пам’ятник Богдану Хмельницькому і велична споруда обласної філармонії.

Трохи більше століття тому на цьому місці був величезний пустир, який носив цілком офіційну назву — Кінна площа. Тут у ярмаркові дні продавали коней, вози, брички, кінську упряж та інший відповідний інвентар. Кінна площа поступово забудовується переважно одноповерховими будинками. Нового вигляду вона набула у 1960 році: завершилося будівництво величної споруди із залом на 750 місць для потреб музично-драматичного театру ім. Петровського. Театр перебував тут понад 20 років, та у 1982 році переїхав у нове приміщення, а будівля по Гагаріна, 7 перейшла у розпорядження Хмельницької обласної філармонії.

Відлік своєї історії філармонія веде з 1938 року, коли одразу після утворення нашої області (22 вересня 1937 року) у м. Кам’янці-Подільському (тоді обласний центр) створюється цілий ряд обласних установ. Серед них і обласна філармонія — концертна організація, завданням якої була популяризація досягнень музичного та інших видів мистецтва (танець, художнє читання, виконавська майстерність). Перервана війною діяльність філармонії була відновлена у 1945 році, але вже в новому обласному центрі — м. Проскурові. Установа розмістилася в приміщенні колишнього кінотеатру «Оаза» по вул. Котовського (нині в цьому будинку моно-театр «Кут»).

До складу обласної філармонії у ті роки входили естрадно-концертна бригада, капела бандуристів, музичний лекторій, ансамбль музичної комедії, гастрольно-концертний сектор, ансамбль пісні і танцю, ляльковий театр (відокремився як самостійний у 1970 році), духовий оркестр, народний театр.

Объяснение:

4,5(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ