М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mjh60661
mjh60661
18.06.2021 12:38 •  Українська мова

Українська мова > Називні односкладні речення. Повні й неповні речення. Диктант Як відображати тести ?

Списком По одному
Питання №1 ?

Повним є речення

Марудна справа – жити без баталій.

Трохи вище від ставка – млин.

У дилині – луки, трави по пояс.

Навколо тільки дрімучий тютюн і мак.

Питання №2 ?

Неповним є речення

Покосили трави, засіяли лан.

В городі тиша й мовчазний передзвін сердець.

Лиш боротись – значить жить.

А згори сипле та сипле, витрушує душу з дзвіночків.

Питання №3 ?

Односкладним називним є речення

Вузенька вуличка. Стіна, повита хмелем.

У синіх відрах листя лопушинне

Твої спогади світлі, але щемливі.

У тихім сквері серед віт мармурова Венера.

Питання №4 ?

Односкладним називним є речення

Передсвітанкова весняна тиша рідних полів.

Батьківщину і матір не вибирають.

По селу застрибало відлуння цокоту сокири.

Навколо запахло чебрецем і м’ятою

Питання №5 ?

Односкладним називним є речення

Довгий яр, білою черемхою залитий.

Пахло чебрецем і свіжою м’ятою.

Більше роби, та менше говори.

Весілля справляли по-старосвітському.

Питання №6 ?

Односкладним є речення.

Я – не мудрець, я лиш поет

Не даруйте жовті тюльпани – квіти розлуки.

За обрієм наші найпотаємніші мрії.

Мораль – в піску зарита.

👇
Ответ:
Daasshha1
Daasshha1
18.06.2021

1.Марудна справа – жити без баталій.

2.В городі тиша й мовчазний передзвін сердець.

3.Вузенька вуличка. Стіна, повита хмелем.

4.Передсвітанкова весняна тиша рідних полів.

5.Довгий яр, білою черемхою залитий.

6.Не даруйте жовті тюльпани – квіти розлуки.

4,7(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ЛолТролло
ЛолТролло
18.06.2021
Ікона - Покрова Пресвятої Богородиці. Культ пошанування Божої Матері в українському народі має свою тяглість. Богородиця – ласкава покровителька нашого народу, зокрема матерів, незаміжніх дівчат, у давнину – покровителька українського козацтва, а згодом – Української повстанської армії. Свято Покрови Пресвятої Богородиці має свою передісторію. Воно було встановлено у Візантії на честь визволення Константинополя від нападників. Зокрема, тут натрапляємо на чимало легенд і переказів. Сьогодні невідомо, хто був тим нападником, який загрожував місту. Одні джерела свідчать, що це були араби, інші навіть припускають, що це війська під проводом київського князя Аскольда. Основне передання свята визначає двох ключових осіб – Святого Андрія Юродивого та його учня Епіфанія. Згідно із переказами після Служби Божої вони побачили, як від царських дверей – так звалися у греків головні вхідні двері церкви – йде світлом осяяна Пресвята Богородиця у супроводі святого Йоана Хрестителя і святого Йоана Богослова та при співі великого хору святих. Божа Мати підходить до престолу,  довго молиться і заливається сльозами. Відтак встає, здіймає зі своєї голови омофор, по-грецьки мафоріон, і широко простирає її над народом у церкві. Через деякий час Святий Андрій та Епіфаній, які бачили це видіння, зрозуміли, що Пресвята Богородиця прийшла для того, аби врятувати Константинополь. Ключовий об'єкт захисту – омофор або хустка, яка служила Покровом від лиха і зруйнування.

Цікаво, що у рамках цієї історії розуміємо саме поняття «юродивості» -  на перший погляд, ця когорта, дещо специфічних і божевільних людей, з яких сміялися і тикали у них пальцями, мала особливу місію від Бога – бачити те, чого не бачать інші. Цікаво, але візантійці повірили чудернацькому видінню Святого Андрія Юродивого, якого ще у джерелах називають Юродивого Христа ради. Недаремно у текстах давньої української літератури часто знаходимо ще один синонім до «юродивого» - «блаженний».

Сьогодні ми не знаємо остаточного часового відліку цій історії, хтось датує цю подію V, а в інших джерелах – X століттям від народження Христа. Проте  важливо закцентувати увагу не на історичних доказах, а на феномені віри жителів Константинополя. Адже правдива віра у Покров, заступництво і довіра до Святої Богородиці до зберегти їм не лише місто, але і власну ідентичність. Ці ідеї дуже добре розуміли наші предки, для яких омофор Богородиці символізував щось більше, ніж просто захист!
4,5(59 оценок)
Ответ:
EVETS1
EVETS1
18.06.2021
Вихідні дні в мене проходять по-різному. Це багато від чого залежить: і від погоди, і від настрою батьків, і від того, як пройшов тиждень, які оцінки одержав. Бувають просто ніякі вихідні, коли думаєш тільки про те, щоб скоріше вони закінчилися — і в школу, щоб із понеділка розпочати нове життя.

Тому краще поговорити про те, яким би я хотів бачити свій, наприклад, найближчий вихідний. Коли я зараз мрію, за вікном падають дрібні пухнаті сніжинки, градусник показує мінус 5 °С. От я і уявляю, як у неділю прокинуся о восьмій годині (звичайно доводиться підхоплюватися о сьомій), розбуджений своїм улюбленим котом Муром, швиденько умиюся й поснідаю і відразу подзвоню двом друзям. З ними ми дуже любимо проводити вихідні. Обов'язково підемо до парку і поспускаємося з гірок на санчатах, попустуємо в снігу, але не дуже довго — не більше двох годин. Удень у нас — похід у кіно. Квитки зараз туди недешеві, але ми звичайно збираємо на це гроші, щоб обов'язково піти втрьох. А після фільму трохи, не більше години, гуляємо, проводжаючи один одного, і розійдемося по домівках. Я дуже зголоднію і з задоволенням буду поглинати бабусин обід з обов'язковими по неділях пиріжками. Годинка — з комп'ютером, дуже цікаво й завжди немає часу, а це ж бо вихідний!

А вечір — для читання. Улаштувавшись у кутку дивана, під легку й тиху магнітофонну музику, я буду продовжувати читати улюблену книгу, що тримаю "на закуску". Правда, тут можлива "заміна" в тому випадку, якщо по телевізору футбол або бокс. Думаю, такий вихідний мене б цілком улаштував!
4,6(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ