М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Підкресліть члени речення і охарактеризуйте їх: 1. А хто змалював наших босоногих мадонн із сапкою в руках чи серпом на
плечі та дитям біля персів?.. (М. Стельмах).
2. Сонце весело сміялось з неба золотим сміхом (Б. Грінченко).
3. Після третіх півнів він вийшов на просторе шкільне подвір’я (М. Стельм).
4. Вийшла я на Княжу гору глянути на красень Львів (А. Турчинська).
5. З Києвом зв’язували мене далекі згадки з дитячих літ (В. Самійленко

👇
Открыть все ответы
Ответ:
akmallobanov
akmallobanov
17.10.2021
«Хліб - всьому голова» ця мудре прислів'я відома, мабуть, усім ще з дитинства. Багато мудрості і поваги закладено в ній, яка століттями передавалася з покоління в покоління. Берегти і свято ставитися до хліба вчать нас з малих років наші улюблені мами. Зі свіжим хлібом і насипаної наверх нього сіллю зустрічали наші предки всіх дорогих гостей, які прийшли з чистими помислами або з хорошими новинами. Короваєм благословляли батьки молодих на хорошу і щасливе життєву дорогу. Коли народжувалася дитина в сім'ї, йшли в гості обов'язково з хлібом. Наші далекі предки глибоко шанували і підносили хліб, тому що вони знали ціну важкої праці людей, які вирощували його на полях. Адже раніше не було сучасних новітніх технологій, а все робилося вручну і було потрібно вкласти багато сил і вміння. Вони присвячували йому багато хвалебні пісні, складав різні прислів'я. Раніше вважалося, якщо в будинку був хліб, то сім'я жила щасливо і благополучно.
4,5(79 оценок)
Ответ:
diasline
diasline
17.10.2021
Мишка відмовилася жити в хаті своїх господарів, бо там панували скупість, ненажерливість, безсердечність. Здорові, сильні люди забули про милосердя. А тваринка добре розуміє, що від зла ще ніколи й ніде добро не вродило. Вона піклувалася про своїх дітей і боялася, щоб «не навчилися брехати, як люди, тому й покинула хату, краще вже жити надворі».

Мишка всі події пропускала через своє серце, їй шкода голодних людей. Вона вміє розрізняти справжні і несправжні цінності.

У світі поруч існують добро і зло. Якщо людина ставить своєю метою накопичення грошей і речей, вона перетворюється на їхнього раба, прагне з усього отримати зиск. Потреби й шляхи їх забезпечення повинні бути розумними.

Пам’ятаймо, що існують найсвятіші людські почуття: любов, милосердя. їх не купиш у магазині, ні в кого не позичиш, їх просто можна набути, навчити себе бути людяним.

Щасливий той, з ким інші щасливі. Тому треба вчитися розрізняти справжні цінності і фальшиві.
4,5(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ