М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

З кожної групи речень зробіть одне з порівняльним зворотом. 1. Час одне пропускає, інше затримує й відкидає. Тим він нагадує казкове свято.
2. Прагнення до волі завжди живе в народі. Так іскра живе в кремені.
3. Український народ створив багату й співучу мову. Така ще багата
наша земля. Такий ще співучий соловейків спів.
4. Кожне слово виблискує в ній всіма гранями лагідності й доброти,
твердості й наполегливості. Так виблискує діамант, шліфований віками.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
varfo
varfo
20.10.2020

Відповідь:Коли в серці людини осідає байдужість, вона з часом перетворюється черству та бездушну особистість.Тоді,коли серце становиться байдужим,то втрачається здатність відчувати,порушується контакт не тільки з душею,а із совістю. Їм не доступні яскраві моменти життя,вони не вміють співпереживати та радіти вдачам інших.Людина повинна знати те,що вона не одна,що її люблять,а якщо це не відбувається, то згодом,вона замикається в собі і кожен день йде внутрішнє та зовнішня гибель людини. Тому така персона вже не зможе мати змогу любити,а тому,ніхто не зможе полюбити їх.

4,5(10 оценок)
Ответ:
Nastia200704
Nastia200704
20.10.2020
Було (дієслово) видно (дієслово) яри (ім.) й (спол.) вузькі (прикм.) долини (ім.) з (прийм.) садками (ім.), з (прийм.) білими (прикм.) хатами (ім.). На (прийм.) горах (ім.), на (прийм.) золотих (прикм.) банях (ім.) та (спол.) хрестах (ім.) лиснів (дієсл.) тихий (прикм.) відблиск (ім.). Тихо (присл.) на (прийм.) горах (ім.), мертво (присл.) в (прийм.) балках (ім.) та (спол.) долинах (ім). Цвітуть (дієсл.) соняшники (ім.). Озвучені (дієприкм.) бджолами (ім.), вони (займ.) чомусь (займ.) схожі (прикм.) для (прийм.) мене (займ.) на (прийм.) круглі (прикм.) кобзи (ім.), які (займ.) земля (ім.) підняла (дієсл.) зі (прийм.) свого (займ.) лона (ім.) на (прийм.) високих (прикм.) живих (прикм.) стеблах (ім.). І (спол.) під (прийм.) кожним (займ.) кущем (ім.) можеш (дієсл.) натрапити (дієсл.) на (прийм.) це (займ.) кругле (прикм.), соковите (прикм.) сонечко (ім.), зриваєш (дієсл.), розламуєш (дієсл.) - і (спол.) лежать (дієсл.) на (прийм.) долині (ім.) дві (числ.) іскристі (прикм.) грудочки (ім.), натикані (дієприкм.) насінням (ім.).
4,8(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ