М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zzzz8888
zzzz8888
24.10.2021 00:36 •  Українська мова

Напишіть твір "Як порозумітися з батьками?"

👇
Ответ:
cvvb
cvvb
24.10.2021
Проблема батьків і дітей існувала завжди. Як не як, це різні покоління, й іноді дуже важко дійти консенсусу у вирішенні певних питань. Батьки завжди намагаються вберегти своє чадо від жорстокості світу, запобігти появі негативних наслідків. Вони хочуть, щоб у дитини не було проблем, щоб її ніхто не образив і не засмутив, тому часто йдуть проти волі дітей, намагаються ізолювати їх від світу, оточити турботою й любов’ю. І поки дитя ще маленьке й не може відстояти власну думку, у батьків це вдається. Але коли дитина виростає, у неї з’являються власні погляди на життя, свої інтереси, які не завжди збігаються з батьківськими. Вони хочуть жити власним життям, переконані, що батьки хочуть їм лише гіршого й не розуміють їхніх намірів. Як наслідок, у родині починаються сварки й непорозуміння.

Я вважаю, що в такому випадку обом сторонам необхідно спокійно все обговорити, зважити й знайти вирішення проблеми, яке влаштовує їх обох. Батьки повинні пояснити дитині, що вони лише хочуть, щоб у неї все склалося якнайкраще, щоб їй не довелося страждати через свої необдумані вчинки. Дитина, у свою чергу, повинна пояснити батькам, що хоче самостійно будувати своє життя й вчитися на своїх помилках, адже мама й тато не будуть завжди поруч, і рано чи пізно дитина стикнеться з ситуацією, яку повинна буде вирішити власноруч. Лише спокійно обговоривши проблему і висловивши свої погляди, сім’я зможе знайти порозуміння. Скандали й сварки ні до чого хорошого не призведуть. Образи будуть сидіти глибоко в душі й час від часу призводитимуть до чергових суперечок.

Особисто я завжди ділюся своїми проблемами з батьками, розповідаю їм про своїх друзів і про те, що відбувається в моєму житті. Я ніколи не обманюю їх і завдяки цьому заслужила їхню довіру. Тому в нас дуже рідко виникають непорозуміння, адже батьки мають змогу подивитися на ситуацію з мого боку, а я знаю, що вони роблять все лише заради мого щастя. Звичайно, без сварок ми не обходимось, тому що, як би там не було, бар’єр поколінь стає між нами, але це буває дуже рідко, й ми завжди знаходимо компроміс.

Потрібно розуміти, що батьки ніколи не зроблять того, що б нашкодило їхній дитині. Необхідно набратися терпіння й розуміння й поділитися зі своїми рідними тим, що тебе турбує. Вони ніколи не засудять тебе, не засміють, а лише порадять, як зробити краще. Адже вони прожили більше ніж ти й знають краще. Ми тільки ступаємо на поріг дорослого життя, і, щоб запобігти серйозним проблемам, потрібно просто порадитись зі старшими: вони завжди до і підтримають нас. Довіра — це запорука щасливої сім’ї, тож впустіть її у свій дім.
4,4(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
2005282
2005282
24.10.2021

І. 1. Він шукав. Придивлявся до облич, що миготіли перед очима, ходив довго з вулиці на вулицю, і дріж проходила йому по тілу, коли візники гукали на нього або дзвоник трамваю несподівано гримів йому коло вуха (В. Підмогильний). 2. І хоч тепер уже лягла утома і борозни прорізали чоло, я все ж радий, що кожну кому в своїх піснях я напоїв теплом (Д. Фальківський). 3. Щоразу, коли погляд ваш зупиняється на пам’ятникові Лесі Українки в Києві чи коли ви зупинитесь в алеї придніпровського парку, неминуче, мабуть, подумається вам: є в цих прекрасних образах щось і від неї самої, від авторки, від натхненної жінки-митця Галини Кальченко (О. Гончар).

4,4(18 оценок)
Ответ:
Marishkakey
Marishkakey
24.10.2021
Історія пам`ятника Лесі Українці Уродженка тутешніх земель, Лариса Петрівна Косач-Квітка, яка взяла псевдонім Леся Українка, є дуже популярною постаттю в історії Луцька. Пам`ятник поетесі був встановлений в 1966 році, це робота рук скульптора Л. Муравіна. Автор представив Лесю Українку в юному віці, приблизно в тому ж, коли вона жила в Луцьку. Крім вищезгаданого парку в центрі міста, в її честь названі: Східноєвропейський національний університет у Луцьку; Встановлено ще один пам`ятник Лесі Українці в іншому районі Луцька; Названі сотні вулиць, бульварів і площ у 30 різних містах колишнього СНД; Випущена купюра із зображенням поетеси на одному з найбільших номіналів в Україні. Леся Українка отримала таку популярність завдяки наполегливій праці, працюючи над історико-культурними творами з п`ятирічного віку. Залишивши після себе нащадкам кілька тисяч безцінних робіт, переведених на різні мови усього світу. Померла поетеса в Грузії, померши від важкої хвороби туберкульозу кістки у віці 42-х років.

Read more at: http://ua.igotoworld.com/ua/poi_object/76902_pamyatnik-lese-ukrainke-luck.htm
4,5(70 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ