М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ananim001
Ananim001
18.09.2021 03:34 •  Українська мова

30 незмінних слів будь ласка зараз прям потрібно

👇
Ответ:
Keyanplay1
Keyanplay1
18.09.2021

Олександр,осінь,йти,коли,міні,бюро,вчора,таксі,завжди,журі,пюре,кіно,якісно,тричі,швидко,депо,портмоне,лото,кашне,шимпанзе,сафарі,шосе,кафе,улітку.

4,8(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
larryzw17
larryzw17
18.09.2021
Мої бабуся і дідусь живуть у селі. Біля їхнього будинку ростуть дерева, кущі, городина. Є також вільна ділянка, на якій щовесни саджають картоплю. 

Цього року ми з батьками приїхали допомагати бабусі і дідусеві саджати картоплю. Увечері напередодні було вирішено, що працювати на городі будуть лише чоловіки, а жінки готуватимуть обід. Отже рано вранці я, тато і дідусь вийшли на роботу. З собою ми несли дві лопати і одне відро, щоб носити в ньому картоплю. Картопля для посадки вже була на ділянці. Це тато приніс її у той час, коли я закінчував сніданок. 

Дідусь почав копати. Він робив невеличкі ямки. Виходив рівний рядок ямок, одна поруч із другою. У цей час тато пересипав з мішка картоплю у відро і приніс його мені. Я повинен був кидати в кожну ямку, що викопав дід, по одній картоплині. Робота спочатку здалася мені дуже простою і легкою. Але, коли тато теж взявся за лопату і почав копати, я захвилювався. Батько і дід копали вдвох, а я клав картоплю один. Чи встигну? Але мої побоювання були марними. Дідусь похвалив мене і сказав, що я все роблю правильно та швидко. Коли у кожній ямці першого ряду вже лежало по картоплині, тато і дідусь почали паралельно до першого ряду копати другий. При цьому, копаючи ямки у другому ряді, вони кидали землю на ямки першого, засипаючи посаджену картоплю. 

Ми працювали до обіду. За цей час ми посадили п'ятнадцять рядків. Мама і бабуся приготували нам борщ. Мені здалося, що це був найсмачніший борщ у моєму житті. 
4,5(8 оценок)
Ответ:
mamrykovaksun
mamrykovaksun
18.09.2021
1)На думку психологів, українські жінки краще чоловіків аналізують емоції та настрій людини за її мімікою і виразом обличчя: вони здатні розрізняти не менше десяти емоційних станів співрозмовника: сором, страх, відразу тощо.
2) Жінки здебільшого починають і підтримують розмову; Чоловіки ж контролюють і спрямовують її, виявляючи зацікавленість або змінюючи тему.
3))Мовці ніколи не повинні забувати про культуру спілкування, етикетність мовленнєвої поведінки уміти відчувати співрозмовника, встановлювати зворотний зв*язок, передусім давши людині змогу висловитися; в ідеалі спілкування має бути підпорядковане правилам доброго тону, пошануванню чужої і власної гідності.
4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ