М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
titina82003
titina82003
25.05.2022 11:10 •  Українська мова

Прикмети у яких вживаються прислівники

👇
Ответ:
ssyyppeerrmmaax
ssyyppeerrmmaax
25.05.2022

Хто ШВИДКО їсть, той ШВИДКО і працює. Ледачий їсть ПОВІЛЬНО.

Гуси полетіли - СКОРО бути снігу.

Хмари рідкі - буде ЯСНО и ХОЛОДНО.

4,5(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SashaKitten0606
SashaKitten0606
25.05.2022

Орієнтовний план1          Народження пізнього гусеняти.2          Гіркі роздуми гуски-матері.3)         Розмова з чоловіком.4)         Красивий і сильний тато.5)         Відліт табуна гусей.6          Небезпека — звідусюди.7          Гніздо пливе на корабель.8          Трагічна розлука.9          Полювання за гусаком на баржі.10        Порятунок.11)       Біля ГЕС.12)       Рибалки намагаються піймати птаха на вудку13)       Чоловік і жінка в човні.14)       Гусенятко ховається в темряві.15        У сім’ї сталевара.16)       Щаслива зустріч із татом.


Подробнее - на -

4,5(21 оценок)
Ответ:
saskii
saskii
25.05.2022

Відповідь:

Як не любити утоми цілющої після гарячої гри, поклику птаха над темно ю пущою, рідних пісень з-за гори? (М. Рильський) 2. Чисте повітря було напоєне терпкою вранішньою свіжістю (О. Гончар). 3. Гарячьою земною барвою горить на сонці ячмінь (М. Коцюбинський). 4. Спокоєм, мирною жнив'яною тишєю повівало з навколишніх ланів (В. Козаченко). 5. Він не крився ні від кого, що сам вийшов з давнього козачого роду (Панас Мирний). 6. Хоча лежачого не б' ють, та і полежать не дадуть ледачому (Т. Шевченко). 7. Курна дорога біжить з-під Маланчених ніг у поле (М. Коцюбинський).

Хто знає, чи не дідуся легенди, спогади та перекази про давнину заронили в Тані душу першу любов до рідного краю (О. Гончар). 2. Гальчин переляк минув, та серденько билось (Марко Вовчок). 3. А в Чіпкиному серці вже ворушилось бажання верховодити (Панас Мирний). 4. Повз Матушиний двір як проходив, — глянув з цікавістю (А. Головко). 5. У тітковому яблуневому садочку голосно шурхотіло під ногами багряне листя (Є. Гуцало). 6. Чернишова сім'я в часи лихоліття була далеко від України і горя окупації не зазнала (О. Гончар). 7. Бачу Сергія замислений профіль (О. Гончар). 8. У Сергійовому настрої з'явилась великодушність (О. Гончар). 9. Андрійові думки пливли далі (М. Коцюбинський). 10. На зоряному тлі побачив Давид її, Зінькине змучене й зраділе обличчя (А Головко).

4,5(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ