Відповідь:
Орфоепічні , орфографічні,лексичні , граматичні,пунктуаційні,стилістичні
Пояснення:
Орфоепічні - Вимови звуків, звукосполучень, наголошення слів ([веидец':а])
Орфографічні - Написання слів та їхніх частин (Пів'яблука)
Лексичні - Вживання слів у властивих їм значеннях, правильне подання слів (Будь-яке (любе) питання)
Граматичні - Творення слів, уживання форм слів, побудови слів і речень (згідно з наказом, відповідно до наказу (згідно до..., відповідно з)
Пунктуаційні - Вживання розділових знаків( а може, й ні.)
Стилістичні - Використання мовних засобів, властивих лише даному стилеві; поєднують у собі всі інші норми (Серед проблем, якими займається колектив, чільне місце займає посідає)
Якось тато з маленьким синочком вирішили зробити своїй люблячій матусі сюрприз. Прийшли з садочка раніше. Поприбирали в квартирі, купили квітів. Вирішили ще смачну вечерю до матусиного приходу приготувати. Ввімкнули духову шафу, а самі почали рецепт смачного пирога шукати. Знайшли. Все замісили, а замість цукру солі всипали. Баночку з надписом не подивились. Спекли пиріг та й чекають маму. Маму, прийшовши додому, дуже здивувалась такому сюрпризу. Була розчулена. Коли вже вечеря скінчилась з куштуванням пирога, матуся довго сиділа та не могла второпати, що ж тут такого сталося, що пиріг не такий? Чи це був жарт? Але було дуже весело, що пиріг мав солоний смак! Ох і "заварили кашу" тато з малюком! Такого наробили!
Объяснение: Може підійде)))
Ситий, учений, лінивий
Объяснение:
Ситий- підмет, той який не відчуває голоду
Учений- підмет, який має глибокі знання взагалі, або у якій-небудь галузі науки
Лінивий- підмет, той який не хоче нічого робити.