М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

УСІ СЛОВА – ДІЄПРИКМЕТНИКИ В РЯДКУ: А) ЗОЛОТИЙ, НЕВГАМОВНИЙ, ПРОЧИТАНИЙ, ГОЛОСНИЙ;

Б) ПОЗЕЛЕНІЛИЙ, ЗОЛОТАВИЙ, ВРОДЛИВИЙ, РОЗГОРНУТИЙ;

В) ОХОЛОДЖЕНИЙ, ПІДПИСАНИЙ, СКОШЕНИЙ, ВИКОПАНИЙ;

Г) НАМАЛЬОВАНИЙ, КОРИСНИЙ, ПОДВІЙНИЙ, ХОЛОДНИЙ.

2. УСІ ДІЄПРИКМЕТНИКИ АКТИВНІ В РЯДКУ:

А) ВИМОЩЕНИЙ, ДРІМАЮЧИЙ, ОСПІВАНИЙ;

Б) ПОЧЕРВОНІЛИЙ, СТИХАЮЧИЙ, ВРАЖАЮЧИЙ.

В) ЗАЛОМЛЕНИЙ, ВИПУЩЕНИЙ, ВИМОЧЕНИЙ;

Г) ПЕРЕМЕРЗЛИЙ, ЗАТРИМАНИЙ, ЗАДУБІЛИЙ.

3. УСІ ДІЄПРИКМЕТНИКИ ПАСИВНІ В РЯДКУ:

А) НАПИСАНИЙ, РОЗСИПАНИЙ, РОЗБИТИЙ;

Б) ПРОПУЩЕНИЙ, СЯЮЧИЙ, ДОРУЧЕНИЙ;

В) ЗБИТИЙ, ВИПИТИЙ, ЗДИЧАВІЛИЙ;

Г) ТРЕМТЯЧИЙ, ЗРОБЛЕНИЙ, ДИХАЮЧИЙ.

4. ДІЄПРИКМЕТНИКОВИЙ ЗВОРОТ Є У РЕЧЕННІ:

А) ПОВИТІ МЛОЮ, СТОЯТЬ В ЗАДУМІ СТРУНКІ ТОПОЛІ.

Б) СТОМЛЕНІ БДЖОЛИ ВЕЛИ ЯКУСЬ ТИХУ ПОРАДУ МІЖ СОБОЮ.

В) КРІЗЬ ТОВЩУ СКАЛАМУЧЕНОЇ ВОДИ ВГАДУВАЛИСЬ ОБРИСИ ВЕЛИКИХ КАМЕНІВ.

Г) ВОНА НЕ МОГЛА ЗАДОВОЛЬНИТИСЯ БУДЕННИМ ЖИТТЯМ.

5. ДІЄПРИКМЕТНИКОВИЙ ЗВОРОТ ТРЕБА ВИДІЛИТИ КОМАМИ В РЯДКУ (РОЗДІЛОВІ
ЗНАКИ ПРОПУЩЕНО):

А) ОСВІТЛЕНІ СОНЦЕМ СХИЛИ СВІТЯТЬСЯ СМАРАГДОМ.

Б) НАВІТЬ ДІТИ ЗАНЕПОКОЄНІ БАТЬКІВСЬКОЮ ТРИВОГОЮ ДОВГО НЕ ЗАСИНАЛИ.

В) НАД БЕРЕГОМ ПОСЛАВСЯ НЕВЕЛИКИЙ ГУСТО ЗАЦВІЧЕНИЙ БІЛОЮ РОМАШКОЮ ЛУГ.

Г) ХВИЛЮВАЛОСЯ РОЗБУДЖЕНЕ ВЕСНЯНИМ ВІТЕРЦЕМ ЖИТО.

6. ДІЄПРИКМЕТНИКОВИЙ ЗВОРОТ НЕ ТРЕБА ВИДІЛИТИ КОМАМИ В РЯДКУ (РОЗДІЛОВІ
ЗНАКИ ПРОПУЩЕНО):

А) СИНІЮТЬ КРИШТАЛЕВОЮ СТІНОЮ ВИСОКІ ГОРИ ПОКРИТІ ВІЧНИМ СНІГОМ.

Б) ПОЖОВКЛЕ ЛИСТЯ СПАЛЕНЕ ВІТРОМ З ШЕПОТОМ ТИХО ЛЕТИТЬ.

В) ОТАК ЗАВЖДИ ЧОГОСЬ ЧЕКАЮ ЗАКОХАНИЙ В КРАСУ ЖИТТЯ.

Г) НА ПОКРИТИХ МОРОКОМ ВУЛИЦЯХ НЕ ПРИПИНЯВСЯ РУХ.

👇
Ответ:
zarina20178
zarina20178
08.10.2022

Відповідь: 1В, 2Б, 3А, 4А, 5В, 6Г

4,6(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lidaat
lidaat
08.10.2022

Україна — держава, багата на звичаї та традиції, солов’їну мову, неперевершені краєвиди, по-справжному розумних, щирих, привітних, гостинних людей. Так, моя Батьківщина має тяжку долю. Я впевнена, що колись Україна встане з колін і доведе всьому світу, що вона є непереможною!

Ще з давніх часів наша держава повинна була боротися за свою автономність та свободу. На щастя, завжди були герої, котрі готові були на все піти заради щасливого майбутнього України — це Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Тарас Григорович Шевченко, Роман Шухевич, В’ячеслав Чорновіл, Миколай Амосов, брати Клички, Руслана Лижичко та багато інших. Імена цих людей назавжди закарбувалися в пам’яті українців. Невідомо, що було б з нашою державою, якби не ці відважні герої.

Тарас Григорович Шевченко — людина, котра прославила Україну на весь світ. Його творчість не залишить байдужим нікого. Це сміливий, мужній, витривалий, справедливий чоловік, котрий висловлював усю правду за до своєї творчості. У сатиричній поемі поет засуджує самодержавство й кріпосництво в Російській імперії, вірнопідданство й аморальність земляків-перевертнів. Митець висміює «красу» російської цариці й «велич» Петра І, знаючи, що за свої слова доведеться гірко відповідати. У посланні «І мертвим, і живим…» автор критикує українську еліту, яка зневажає український народ, і закликає до соціального примирення заради відродження нації. Шевченко боровся за розвиток своєї Батьківщини, тому писав багато віршів, закликаючи людей до об’єднання. Він прагнув до того, щоб народ перестав закривати на все очі, починав бути розумнішим.

Учітеся, читайте,

І чужому научайтесь,

І свого не цурайтесь.

Особливо вражає вірш-послання Тараса Шевченка «Мені однаково». Ліричний герой роздумує над долею України. Не залишає байдужим те, що герою, тобто самому Тарасу Григоровичу не однаково, що буде з його Батьківщиною, він всім серцем уболіває за неї. Одночасно автору абсолютно все одно, що буде з ним самим, для нього головне — щасливе життя українського народу.

Не можу не згадати й Михайла Грушевського, українського ісорика, громадського й політичного діяча. Це вчений справді світового рівня. Він довів, що еволюція людства, попри всі складнощі, може встановити справедливий демократичний лад. Влада у державі має належати особам, обраним народом на демократичних засадах, працювати для народу, спиратися на волю його більшості. Очоливши Центральну Раду, він був глибоко переконаний, що нова українська державність має базуватися на принципах демократії і закону. Своєю працею Грушевський закладав міцні підвалини української державності.

Отже, моя честь бути українцем! Я пишаюся тим, що є громадянином цієї держави. Українці дійсно розумні люди, котрі робили великі внески в усі галузі науки, мистецтва, спорту. Я вірю, що незабаром Україна покаже всії планеті своїх талановитих людей, ми прославимося на весь світ, нас почнуть поважати й цінувати. Слід розвиватися самим, самостійно вирішувати свої проблеми, а не заздрити або звинувачувати когось у незгодах.

4,6(68 оценок)
Ответ:
Kiralex71
Kiralex71
08.10.2022

:Як умру, то поховайтеМене на могилі,Серед степу широкого,На Вкраїні милій…Відвідавши знедолену свою Вітчизну, проїхавши сотні сіл Полтавщини і Київщини, поет відчув відгомін спалахів селянських повстань по Україні… Він побачив, як пани влаштували собі рай, а селянам — пекло. Він побачив усе, вислухав усіх і зробив висновок:…вставайте, кайдани порвіте.Це був заклик до українського народу звільнитися від кайданів самодержавства, боротися за вільне життя, відстоювати інтереси простого люду.Поет вірив у світле майбутнє України, вірив, що змінити соціальний устрій гноблених можна. «Заповіт» — це програма його життя, за виконання якої він мужньо боровся. Він хоче, щоб хоч після смерті здійснилась його мрія.Поезія перекладена більш як п’ятдесятьма мовами світу, на слова написано понад півсотні музичних творів. А мелодія «Заповіту», яку знає кожен в Україні, належить полтавському вчителеві Гордію Павловичу Гладкому.«Заповіт» Т. Шевченка залишив у духовному житті нашого народу помітний слід.І мене в сім’ї великій,В сім’ї вольній, новійНе забудьте пом’янутиНезлим тихим словом.

Объяснение:

автор - 0Nazarchik0

4,6(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ