М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати твір "Дружна сім'я", розповівши в ньому про тварин, які живуть на селянському обійсті. Написати з поданими словами: квочка, курчата, тривожне сокотоння, просо, заховатись, бігати, клювати, цвірінькати, качка з каченятами, гребінь, подвір'я, жовті клубочки, кошеня, зелена трава, шуліка, скрекотати, веселе сонечко, чисте небо

👇
Ответ:
dasha00200100
dasha00200100
23.01.2023

Чи доводилося вам бачити справжнє життя на селянському обійсті? Воно дуже відрізняється від життя середньостатистичного міщанина. В селі все по-іншому: від режиму дня до звичаїв.

Як правило, в кожному господарстві не обійтися без худоби. Мені доводилося жити в звичайній хатині свого дідуся, який розводив курей та качок. Кожного ранку я прокидався та ігав, як квочка вела кудись своїх курчат, та як тривожно вони цвірінькали, коли віддалялися від матусі. Я бігав по зеленій траві та лежав під веселим сонечком. Ниви у червні - це щось дивовижне. Я виходив на подвір'я та дивився за качкою з каченятами. Вони п'ють дуже цікавим . На ганку завжди відпочивали три жовті клубочки - це були кошенята.

Так і проходила моя "перерва". Сподіваюся, в майбутньому я зможу її повторити.

4,6(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SonyaPlaystation
SonyaPlaystation
23.01.2023
В кожної людини є мрія. Моя мрія потрапити до Львова.
Львів це місто яке зачаровує з першого погляду. Кожна вулиця Львова переповнена ароматом кави, духом романтики та шоколаду. Кожен сантиметр цього міста приховує цікаві історії та легенди. Я хочу відвідати Національне свято шоколаду у Львівському палаці мистецтв.
Протягом трьох днів Свята найкращі виробники шоколаду України представлять свою найсмачнішу продукцію. Крім того гість зможе спробувати оригінальні  шоколадні напої, придбати сувеніри,дізнатися про шоколад те чого ще не чув.
Ще хочу пройтися вулицями старого Львова. Коли буду ходити вулицями зможу побачити всю красу Лвова. Хотіла б відвідати Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, пам'ятники Т.Шевченку та Адаму Міцкевичу та багато інших відомих місць.
Я багато знаю про Львів, це цікаве місто і тому хочу там побувати.
Я знаю мрії збуваються!
4,6(62 оценок)
Ответ:
vichkapetrenko
vichkapetrenko
23.01.2023
Іменник - це частина мови, що відповідає на питання хто? що? ( Стіл, дівчинка, ручка);
Іменники змінюются за числами та відмінками ( однина: учень, множина: учні; н.в. хто? що? учень; р.в. кого? чого? учня; д.в. кому? чому? учневі, учню; зн.в. кого? що? учня; ор. в. ким? чим? учнем; м.в. на кому? на чому? на/в учні, учневі; кл.в. не має питання, учню).
Типи зв'язку слів у словосполученні: узгодження - слова в словосполученні узгоджуюются в роді, числі та відмінку; головним словом виступає іменник або будь яка інша частина мови у значенні іменника,а залежними словами можуть бути прикметники, дієприкметники, займенники, числівники (Їстівні гриби, зрубане дерево, сьомий день). керування - головне слово (дієслово) вимагає від залежного (іменник або інші частини мови у значенні іменника) форми певного відмінка (підійти до столу, берег моря). Прилягання - залежне слово має незмінну форму і поєднується з головним тільки за змістом; найчастіше прилягають прислівники, дієприслівники, інфінитиви (зібралися вранці, йшли співаючи, звелів атакувати).                                     Іменники синоніми: Батьківщина - родина; 
Іменники антоніми: початок-кінець; 
Іменник у речені може виступати як підмет, присудок, обставина, доповненням. 
Сподіваюсь, чимось до

чимось до
4,6(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ