Скласти діалог про рідний край пропоную так: - Привіт, Артеме! Дуже радий тебе бачити. Тобі сподобалось вчитись в Англії? - Привіт, Дмитро! Звичайно. Це дуже гарна країна. Проте, я весь час сумував за Батьківщиною. - Мабуть, коли живеш тут, то не відчуваєш того, що тобі так дорого. - Так, я згоден з тобою. Поки я жив в Україні, то думав, що переїзд дасться мені з легкістю. Проте, через пару тижнів в мене почалась несамовита туга за рідним краєм. - То ти щасливий, що повернувся? - Так, все мені тут рідне: поля, річки, соковито-зелені дерева, люди. І навіть їжа. Тепер я знаю напевне, що Україна - найрідніший куточок на Землі. Дякую за розмову, мені треба бігти до бабусі. Бувай! - Бувай!
Пропоную скласти 5 речень з іменниками чоловічого роду та 5 з іменниками спільного роду так: ⇒ Чоловічий рід. 1. Воїн вперше за кілька років відвідав власну домівку. (воїн) 2. Мій дядько планує відвідати двадцять п'ять країн. (дядько) 3. Вчителька попросила нас намалювати квадрат. (квадрат) 4. Учень сам підняв руку, щоб вийти до дошки. (учень) 5. На день народження мені подарували новий стіл. (день, стіл)
⇒ Спільний рід. 1. Цей навдага ледь не потратив під машину. (невдаха) 2. Заїка ледь вимовив слова від нервової напруги. (заїка) 3. Базіка не спинявся не на мить. (базіка_ 4. Нероба весь день пролежав на печі, уникаючи праці. (нероба) 5. Лівша не знав, у яку бойову стойку йому стати. (лівша)
- Привіт, Артеме! Дуже радий тебе бачити. Тобі сподобалось вчитись в Англії?
- Привіт, Дмитро! Звичайно. Це дуже гарна країна. Проте, я весь час сумував за Батьківщиною.
- Мабуть, коли живеш тут, то не відчуваєш того, що тобі так дорого.
- Так, я згоден з тобою. Поки я жив в Україні, то думав, що переїзд дасться мені з легкістю. Проте, через пару тижнів в мене почалась несамовита туга за рідним краєм.
- То ти щасливий, що повернувся?
- Так, все мені тут рідне: поля, річки, соковито-зелені дерева, люди. І навіть їжа. Тепер я знаю напевне, що Україна - найрідніший куточок на Землі. Дякую за розмову, мені треба бігти до бабусі. Бувай!
- Бувай!