М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
iirunka153
iirunka153
11.03.2023 18:54 •  Українська мова

На місці крапок вставте дієприслівникові звороти Трава, ... , яскраво зазеленіла. , вона простягала зелені пальчики до сонця. А воно, , голубило її своїм промінням.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Katranov2016
Katranov2016
11.03.2023

Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання століть, мова – це ще й музика, мелодика, фарби буття, сучасна художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу.

Для кожної людини її мова – найкраща, найзворушливіша. Це – загальновідома істина. Чи відчуваємо велике таїнство живого Слова, зокрема Рідного, Українського? Чи достатньо уважні ми до своєї мови? Мова – неоціненний скарб народу, найголовніший літопис його життя. Щоб оволодіти цим скарбом, людина мусить постійно докладати зусиль, усвідомлюючи, що існує складна наука рідної мови.

З того, як говорить та чи та людина, можна уявити собі загальний розвиток цієї людини, її освіту й культурний рівень. Оселя буття духу – це мова, в оселі мови живе людина. Поводитися з мовою як-небудь – значить і мислити як-небудь: неточно, приблизно, неправильно. Мова – знаряддя мислення: у ній відбивається інтелігентність людини, її повага до інших, її охайність у широкому розумінні цього слова.

Объяснение:

4,6(26 оценок)
Ответ:
LeanardoGeni
LeanardoGeni
11.03.2023

(1) Було ще темно, (2) але старий відчував, (3) що настає ранок; (4) веслуючи, він раз по раз чув тремтливі звуки, (5) коли летюча риба вихоплювалася з води і, зі свистом розтинаючи повітря своїми твердими крильми, шугала в темряву.

(Речення складне, з різними видами зв’язку (сполучниковий сурядний + сполучниковий підрядний + бесполучниковий зв’язок), розповідне, неокличне: 1) односкладне безособове, поширене, повне, неускладнене; 2) двоскладне, непоширене, повне, неускладнене; 3) двоскладне, непоширене, повне, неускладнене; 4) двоскладне, поширене, повне, ускладнене відокремленою обставиною, вираженою дієприслівниковим зворотом; 5) двоскладне, поширене, повне, ускладнене однорідними присудками та відокремленою обставиною, вираженою дієприслівниковим зворотом).

Було темно підкреслити двома лініями,

старий – однією лінією,

відчував – двома лініями,

настає – двома лініями,

ранок – однією лінією,

веслуючи – пунктиром з крапкою,

він – однією лінією;

раз по раз – пунктиром з крапкою,

тремтливі – хвилястою лінією,

звуки – пунктиром,

коли – пунктиром з крапкою,

летюча риба – однією лінією,

вихоплювалася – двома лініями,

з води – пунктиром з крапкою,

зі свистом розтинаючи повітря своїми твердими крильми – пунктиром з крапкою,

шугала – двома лініями,

в темряву – пунктиром з крапкою.

4,8(62 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ