М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Записати правильно іменники, вставивши потрібні орфограми або знявши дужки замість крапок Вул..чка, лож..чка, плет…во, Микола…вич, Олексі…вна, гарбуз..ння,небе..пека, грош.., мар...во (недо)лік, (не)вдячність, (не)правда, (недо)гляд, (не)спокій, (не)щирість, груш..ю, мор..м, дуб..м, криш..ю, плеч..м, стовп..м,
гараж..м, олівц..м, Юлі..ю.

👇
Ответ:

Вуличка, ложечка, плеиво, Миколайович, Олексіївна, гарбузення,небезпека, гроші, марево недолік, невдячність, неправда, недогляд, неспокій, нещирість, грушею, морем, дубом, кришкою, плечем, стовпом,

гаражом, олівцем, Юлією.

4,4(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Kamaria086
Kamaria086
01.12.2022
.Хоча лежачого (ДОДАТОК) й не б'ють(ПРИСУДОК) ,то і полежать (ДОДАТОК) не дають (ПРИСУДОК) ледачому (ДОДАТОК).
Речення розповідне, неокличне, складне, сполучникове, складнопідрядне з підрядним допустовим, яке з'єднане з головним підрядним допустовим сполучником хоча.
Перше речення (хоча лежачого й не б'ють) - розповідне, неокличне, просте, односкладне, узагальнено-особове, повне, поширене, неускладнене).
Друге речення (то і полежать не дають лежачому) - розповідне, неокличне, просте, односкладне, узагальнено-особове, повне, поширене, неускладнене).
4,7(42 оценок)
Ответ:
apkvava
apkvava
01.12.2022
Не знаю, подойдёт или нет
Для цього передусім хотіла б з'ясувати, що ж означає «дарувати радість іншим». Чи можна назвати «даруванням радості» звичайну до в буденних справах? Здається, ні. Тоді виникає питання: коли ж ми даруємо радість? Як на мене, ми робимо це тоді, коли вносимо в буденне життя нотки незвичайності, світла. Тоді радістю стає паперовий журавлик на дитячій долоні, ще не тисячний, але один із багатьох; дружній поцілунок у щічку після багатоденної розлуки, після сотні маленьких випробувань і десятків величезних незгод, у кожного своїх, витриманих і перенесених з невимовною мужністю заради єдиної зустрічі. Як тут не згадати Мавку з «Лісової пісні» Лесі Українки. Ця істота з фантастичного світу зуміла повністю віддати себе людям, увійти в їхнє життя й хоча б на певний час зробити його яскравішим, безтурботнішим, радіснішим. 
4,4(71 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ