Відповідь:
У світі дуже багато різних професій. Всі вони дуже важливі й необхідні. Кожна людина вибирає собі заняття до душі. Дехто пробує себе в декількох професіях і з часом визначається, чим йому цікаво займатися.
Найважливішою я вважаю професію лікаря. Адже без докторів дуже важко прожити. Доктора лікують людей від важких захворювань, від застуди й алергії. Лікарі роблять складні операції та рятують життя людям. Я поважаю людей, які обирають таку спеціальність.
Далі найнеобхіднішою я вважаю професію кухаря. Всі люблять їсти, і кожна людина має потребу в харчуванні. Тому вміти готувати смачно й корисно — це ціла наука, яку необхідно вивчати. Кухарі можуть дивувати смачними першими стравами, гарнірами та десертами.
Швачка, на мою думку, є також необхідною і важливою професією, адже кожна людина повинна ходити в одязі. Професія швачки вимагає багато знань і умінь, тому що не кожна людина може, наприклад, зшити пальто або штани.
Цікавою і перспективною є професія будівельника. Потрібна вона для того, щоб у кожної сім’ї був будинок. Для того щоб працювати будівельником, необхідно добре вчитися. Якщо мати необхідні знання, можна чимало заробляти на будівництві будинків. Крім цього, можна прославитися на весь світ, якщо побудувати щось грандіозне. Я поважаю будівельників, бо їхня праця вимагає багато сил, точних розрахунків і великої уваги.
Багато ще різних професій, які є необхідними та важливими. До них відносяться і вихователі, і вчителі. Не обійтися без таких професій, як бухгалтера, економісти та програмісти. Важливі касири, продавці й перукарі. Веселішим роблять життя актори, гумористи та клоуни. Працюють з тваринами дресувальники, лікують тварин ветеринари. Тому професій дуже багато та всі вони важливі для сучасного життя.
Пояснення:
Надеюсь чем-то
выбери и о чем-то одном напиши)
♥♥♥
Однозначно! Стоит вспомнить внешнюю политику Павла 1, чтобы убедиться в этом:
во внешней политике Павел I продолжает борьбу с Францией, стремившейся к господству в Европе. В 1798 г. Россия вступила в антифранцузскую коалицию в составе Англии, Австрии, Турции и Неаполитанского Королевства. Военные действия сосредоточились в Италии, Швейцарии и на Средиземном море. Русский флот под командованием Ф.Ф. Ушакова освободил от французов Ионические острова, был захвачен остров Корфу со считавшейся неприступной крепостью (1799 г.), затем с десантов французы были изгнаны из Неаполя и Рима.Суворов.
Русская сухопутная армия под командованием А.В. Суворова успешно действовала в Северной Италии. Осенью 1799 г. Павел I распорядился перебросить войска А.В. Суворова в Швейцарию на соединение с корпусом А.М. Римского-Корсакова и союзными австрийскими войсками. Русская армия во главе с 70-летним полководцем в невероятно трудных условиях преодолела перевал Сен-Готард и перешла Альпы, разбив французов у Чертова моста. Однако, из-за предательства австрийцев корпус Римского-Корсакова был разбит.
Разногласия внутри антифранцузской коалиции привели к резкому повороту во внешней поли