М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мій улюблений письменник срібної доби?

👇
Ответ:
Настя190411
Настя190411
03.12.2021
Шлях поета - це хресний шлях. Знак геніальності одночасно є і знаком нелегкої долі. Ця думка багато в чому визначає життя і творчість багатьох російських поетів, яким випала нелегка, але щаслива доля жити і творити на початку XX століття. Це час увійшов в історію під назвою "срібний вік". Тоді надія окриляла багатьох, але тим страшніше було розчарування, тим серйозніше була перевірка на мужність і вірність собі. Більшість поетів "срібного століття" пройшли через випробування, що зажадали величезних душевних витрат. Однак талант не можна розтерзати і підкорити. Доказом цієї думки стала творчість прекрасної російської поетеси М. Цвєтаєвої. На її долю випали гіркоту розлук і туга самотності. Проте лірична героїня поетеси ніколи не була слабкою. Ніяке горе не змогло зломити її. 
Цвєтаєва створює в своїй ліриці образ сильної, вольової особистості, яка не визнає нав'язаних кимось правил, самостійної і звиклої відповідати за свої вчинки. Для себе поетеса вимагає небагато. Вона шукає тепла та участі, звертаючись до "своїх" і "чужим" "з вимогою віри", "з проханням про кохання". Лірична героїня прагне бути потрібною всім, говорити з цілим світом і з окремою людиною, віддаючи "вогонь" своєї душі. 
На жаль, світ відповідав лише байдужістю і холодом, що відбилося в поезії Цвєтаєвої на вирішенні всіх проблем. Основний мотив її творчості - це "буяння почуттів", пристрасть, шаленство. любов ніколи не буває безхмарним. Це завжди боротьба, "поєдинок фатальною". Лірична героїня здатна подолати всі перепони, відстоюючи своє право на почуття, здатна "вистраждати і повернути назад" свого обранця. Вона непередбачувана і несподівана. Їй неважко в один і той же час бути неясною, ласкавою і гордовитої. Такий постає вона у вірші"Спроба ревнощів". У ньому поєдналися насмішка над колишнім героєм і в той же час погано приховуване страждання при згадці про зраду. Бунтівна і пристрасна, вона часом страждає, як звичайнісінька жінка, що задає вічне питання: "Мій милий, що тобі я зробила?" 
Цвєтаєва безмірна у всіх проявах почуття. Їй не потрібно спокою, поетеса вимагає повнокровного життя, вічного руху. Все, що дорого "крилатої душі", вклала М. Цвєтаєва в вірші про батьківщину. Росія поетеси - це вираження духу бунтарства, свавілля, непокори. Цвєтаєвська Русь багатолика. Тут святкують і плачуть, мучаться і повстають, але не знають лагідності і смиренності. Улюблена поетесою Москва стає під її пером  символом російської історії, російської культури, головним джерелом життя. Цвєтаєва не сумнівається, що рано чи пізно всі шляхи перетнуться в стародавній столиці, в цьому "величезному прочан домі". Поклик своєї Москви чула поетеса в роки розлуки з батьківщиною. Це проявилося у вірші "Туга за батьківщиною". У його останньому крапці німе визнання в такому сильному почутті, на яке здатне тільки нестримне і бунтівне серце М. Цвєтаєвої. 
З юних років вона усвідомила, що поет належить до числа обраних, тому творчість уявлялося їй "вищим ступенем схильності наїтію", натхнення - бурхливим поривом, що залучає до себе все життєве. Сгорая, народжувати світло - ось справжнє призначення справжньої творчості, "бо шлях комет - поетів шлях". 
Про що б не говорила М. Цвєтаєва, вона завжди наповнена невичерпним бажанням "все зрозуміти і за всіх пережити". Її серце розкрити назустріч найрізноманітнішим враженням. Нелегко було Цвєтаєвої з її "безміром" уживатися з "світом заходів", але незнищенна і божевільна надія на те, що холодна стіна нерозуміння звалиться, рятувала її в гіркі хвилини відчаю. 
4,6(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
УЧииНИК
УЧииНИК
03.12.2021

- хватит играть в свои игрушки! - возмущённо обращается мама к сыну. - лучше иди книгу почитай!

- Зачем мне это?

- Ну как зачем? Любая прочитанная книга оставит след в твоей памяти. У каждой книги своя история, свой сюжет нам накопить знания, сохранить их и передать другим поколениям.

- Ну и?

- Благодаря книге ты можешь развиваться и усовершенствоваться, учиться анализировать информацию, к слову, это тебе в твоих игрушках.

- Это уже интерееснее.

- В каком то смысле, сейчас ты играешь на компьютере благодаря книге. С книги, люди передавали свой опыт наследникам, что позволяло человечеству быстрее развиваться.

- Ладно, ладно, я понял...

что послушал меня.

4,8(99 оценок)
Ответ:
8479
8479
03.12.2021
Як змінити світ на кращий ? Мабуть , на цю тему замислювався  кожен . Я думаю , що світ може стати кращим , тільки якщо кожен із нас стане кращим , якщо всі знайдуть собі спільну мету і сумісними зусиллями будуть досягати ії . Світ можна почати покращувати саме з себе . Стати добрішим , допомагати іншим .Нам стане жити легше, світ може стати кращим не для всіх , але хоча б для одного , с того все і почненться , одна посмішка , одна розмова і людина може стати зовсім іншої думки про світ , адже хто як не ми до один одному стати кращим ? Світ стане кращим , якщо прості речи ( не кидати сміття на вулиці , не порушувати правила дорожнього руху) стануть виконувати . Ми можем кожен раз говорити собі :" Але ж інши порушують, чому я один буду робити не так , як всі , чому я зобов язаний притримуватись , якщо б всі разом , це інша справа ." . Але в цьому і проблема. Всі так говорять собі , всі бояться почати саме з себе , боїться , що його не зрозуміють ,або просто не хоче виділятися цим . Люди ніколи не зроблять світ кращим , якщо не почнуть з себе . не обоїязково змінюватись всем одразу , буде вдосталь хоча б  двадцять п ять відсотків і вже буде набага то краще , світ стане кращим . Можна зробити висновок : світ кращим стане тільки, якщо кращим його зробимо ми.

Скопійовано із сайту "Uatvory" http://www.uatvory.ru/2014/12/svit-potribno-zminutu-pochnemo-z-sebe.htm
4,8(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ