У зимовому лісі всі дерева нагадують фантастичні істоти. Можна уявити собі, що усипана снігом ялинка — це зачарований білий ведмідь, невеликий сніговий кущик — чарівний заєць або їжачок. А велетенський дуб в сніжному кожусі схожий на величезного страшного дракона. Якщо прогулюватися лісом, уявляючи чарівні фігури, в темний час доби, можна навіть злякатися. Здається, ніби ти потрапив у сніговий полон казкового царства. Ось на які витівки здатна чарівниця-зима!
Якщо зачепити гілку ялини, з неї так і посиплеться сніг. Дивишся вгору на ці білі фіранки й мимоволі милуєшся їх нереальним блиском. Так красиво й весело навколо! Так і підмиває перекидатися в глибоких заметах, грати в сніжки…
На гілці можна побачити птахів з яскравим оперенням: синиці та снігурі з цікавістю дивляться на лижників. Вони теж здаються незвичайно гарними на тлі білосніжних дерев. А ось білочку, хоча вони й водяться в нашому лісі, помітити не просто в її сіренькій зимовій шубці.
Отже, чарівниця-зима — гарна пора.
Объяснение:
Объяснение:Без цибулі втрачають свій смак знамениті українські страви,без...,і.Тому кожна господиня пильнувала...,щоб,Частину цибулі садили...,щоб.Навесні садили,починаючи..,як.В останньому реченні перед часто.Садове дозвілля-це заголовок..Службові мови знайди таблицю в інтернеті там все розписано.Орфограми м'який знак в слові втрачають,знамениті -е,українські м'який знак,печеня перше е,пильнувала м'який знак,звелася е,осені е,напровесні е і два префікси на і про,зелень м'який знак,тижня жн,тільки м'який знак,ранню дві нн,четвертого е,весну е,свято я,.Вибач я тільки цим можу до Частки часто,вже я тільки можу сказати,що вони вказують на час і відповідають на питання коли?