М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
186Kbkz
186Kbkz
12.08.2021 06:46 •  Українська мова

ПИТАННЯ: 4/16 У котрому простому реченні є однорідні присудки? Жайворонок купався у ранковому повітрі. Хліба, змиті дощем, зеленіли, вони милували око мандрівникам. Соняшники повернули голівки до сонця, щоб бути схожим на нього. Хлопчик Вибіг на подвір'я і почав гратися з дітьми. ЗБЕРЕГТИ І ПЕРЕЙТИ ДАЛІ

👇
Открыть все ответы
Ответ:
- привіт
- привіт
- що робиш???
- книгу читаю, Айвенго) Раджу тобі прочитати
- А що вона цікава?
- Дуже*
- Ай ні я краще в компютері ігри пограю* це набагато цікавіше ніж чиати якусь маячню*
- Ти дуже помиляєшся*
- цікаво, В чому???
- Книга - це джерело знань. Коли ми читаємо: в нас збільшується словниковий запас, ми дізнаємося щось нове, ми деколи переживаємо за героя* А що компютер допомагає?? Тільки зір портить.
- Ні, це неправда. В компютері можна найти багато інформацій а в книжці ніі,,
- Як хочеш я на стороні книжки
- А я на стороні компютера
4,4(12 оценок)
Ответ:
Егорка8374
Егорка8374
12.08.2021
Ніщо, здавалося, не могло врятувати Наталку від життя з осо­ружним чоловіком(возний). За давнім народним звичаєм, дівчина, що подала рушники, не може порушити даного слова. Не така Наталка. Ця смі­лива, енергійна дівчина здатна на боротьбу із віковими традиціями. Наполеглива у боротьбі за своє щастя, вона після повернення Петра підмовляє возному: „Коли Петро мій вернувся, то я не ваша, добро­дію”. Перемагає велика сила Наталчиного кохання. Розчулений виявом таких глибоких почуттів, возний відмовляється від Наталки, повертає їй свободу. Так народна мораль, „красивої, розумної, моторної” дів­чини „з добрим серцем” перемагає панську.

В образі Наталчиного коханого Петра письменник змалював бід­ного парубка-заробітчанина, якому, як і Наталці, властиві благород­ство, здатність до самопожертви. В цьому образі Котляревський теж втілює свої ідеали народної моралі. Петро — добрий, щирий парубок, здатний на високі почуття, вірний у коханні. Чотири роки заробляє він гроші у далеких краях, аби одружитися з коханою дівчиною. Але у Петра нема сміливості, властивої Наталці, він пасивний, не здатний на боротьбу за своє щастя. Дізнавшись, що Наталка просватана, Петро змиряється з долею: „Возний — пан, чиновний і багатий, а я не маю нічого. Вам з матір’ю треба підпори і зашити, а я через себе ворогів вам прибавлю, а не подам”.
4,5(5 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ