Я дуже люблю готувати їжу і, можливо, навіть стану кулінаром. Моя найулюбленіша страва - це солянка. Звичайно, поратись з м'ясом самостійно я ще не ризикую. Тому допомагає на кухні мені матуся. Спочатку ми варимо філе. Його згодом дістаємо з каструлі й ріжемо на шматочки. З цибулі та моркви готуємо засмажку. Потім просимо татуся відкрити нам банку з солоними огірками. Їх ми ріжемо квадратиками і кидаємо в засмажку. Ріжемо шматочками гриби та обсмажуємо їх. Додаємо до засмажки.
Згодом ми чистимо картоплю та кидаємо її у бульйон. Ріжемо кубиками докторську ковбасу. Коли водичка з картопелькою закипить, ми кидаємо засмажку, ковбасу та філе до бульону. Додаємо томат та зелень. Запах на кухні стоїть божествений. Татусь вже відчуває, що скоро прийде час обіду. Заглядає у каструлю, стукає ложкою по столу. Ось так я готую свою найулюбленішу страву та годую всіх домашніх!
Нація як така ке існує без носіїв величного творчого начала, без людей, які уособлюють совість, цвіт усього народу. Ліна Костенко входить до кола тих митців, які завжди несли слово правди своєму народові. У доробку поетеси є значна кількість творів, у яких вона розмірковує над суспільною роллю художника, над проблемою "митець і мистецтво". Вірш "Доля" засвідчив розуміння та відчуття суспільного статусу художнього слова, покликання поета в цьому світі. Поет не може залишатись осторонь суспільних проблем, бо саме він несе відповідальність за людську душу, духовність.
Ліна Костенко була одним із перших поетів, яких потім стали називати шістдесятниками. А це не просто визначення часу — це іб життя, повна відсутність фальші.
Ліна Костенко багато розмірковує над тим, що має лишити по собі людина.