М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ник4430
ник4430
17.06.2022 05:53 •  Українська мова

Розставити розділові знаки у реченнях: 1. Люди непокоїлися весна видалася холодною і пізньою. 2. Хотілось сонцю засіяти темна хмара насуває. 3. Хтось до обіду спить хтось з самого рання працює. 4. Вітер колише хвилі човен гойдається поволі чутно дівочий спів у вербах. 5. Зібралося багацько усякого люду на базар продавалися товари торгувалися хороші гроші велися жваві розмови, точилися марні суперечки приїхали додому з повними торбами і пустими головами та душами. 6. Біжать роки невблаганно швидко зростають діти. 7. Назвався лідером присвяти своє життя загальнолюдській їдеï а не власній амбіції. 8. Відчиняю двері сонце сліпить очі. 9. Усміх посилаючи з останніми променями тане надвечір'я у вікнах запалюють світло для подорожніх та мандрівників що забарилися в дорозі.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
rsr
rsr
17.06.2022

Відповідь: Патріот – це людина, яка щирими  діями  доводить все своє ставлення до України. Це бажання зберегти культуру країни, захистити її кордони, суверенітет. І такою людиною може бути кожен.

Патріоти  в  Україні  були  завжди. Вони обороняли землі, співали пісні, молили  й  закликали в поезіях. Сьогодні патріотизм набув дещо іншого значення. Він проявляється у ввічливому ставленні до людей,до і військовим на Сході Такі, здавалося б, на перший погляд прості речі і роблять із нас людей, справжніх громадян своєї країни.Патріотизм живе в кожному з нас. Просто в когось він проявляється більше, в когось – менше. І саме від нас, молодого покоління, залежить, якою буде Україна в майбутньому.

Пояснення:

4,6(66 оценок)
Ответ:

Объяснение:

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації. Якщо ж мова стає необхідною і вживається насамперед національною елітою – сильною і високорозвиненою стає нація і держава. В день шанування пам’яті Нестора-Літописця ми святкуємо День української мови і писемності. І щорічно, відзначаючи це свято, гуртуємось задля відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду.

4,5(82 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ