ответ: Адаптер-електромагнітний прилад для відтворення звукозапису з пластинок за до підсилювача і гучномовця; звукознімач. Байт-одиниця вимірювання обсягу цифрової інформації. Браузер- оглядач, програма перегляду. Драйвер-
комп'ютерна програма, за до якої інші програми отримують доступ до апаратного забезпечення.
Домен- область; одиниця структури. Интерфейс-
«Спільний кордон» між окремими системами, через яку вони взаємодіють; сукупність засобів і правил, що забезпечують взаємодію окремих систем.
Кешування сайту - при відвідуванні веб-сторінки, браузер може зберегти дані на комп'ютері, щоб потім їх не викачувати вдруге.
Кешування файлу - процес читання / запису в спеціально відведеній пам'яті диска. Таким чином, під час запису дані відправляються з оперативної пам'яті в системний кеш файлу, а потім на сам диск.
Кластер-об'єднання кількох однорідних елементів, яке може розглядатися як самостійна одиниця, що володіє певними властивостями.
Колонтитул-Заголовки дані (назва твору, частини, глави і т. П.), Що поміщаються над текстом кожної сторінки.
Макрос-це символьне ім'я в шаблонах, заменяемое при обробці препроцесором на послідовність символів, наприклад: фрагмент html-сторінки в веб-сторінках, або одне слово зі словника синонімів в сінонімізаторах.
Модем-
пристрій, що застосовується в системах зв'язку для фізичного сполучення інформаційного сигналу з середовищем його поширення, де він не може існувати без адаптації
Пиксель-це найменший елемент зображення
Провайдер-Спеціалізована компанія або фірма, що забезпечує доступ до інформаційних мережних служб
Файл-
Спеціально організована структура даних, розпізнавана комп'ютером як єдине ціле.
Фрейм-в найзагальнішому випадку дане слово позначає структуру, яка містить деяку інформацію
Хост-компьютер-це певний комп'ютер або сервер, підключений до локальної або глобальної мережі
Объяснение:
Якщо коротко, то так:
Деякі іменники в українській мові мають паралельні (дублетні) форми роду: зал – зала, тезис – теза, клавіш – клавіша, сусід – сусіда, продаж – продажа, філіал - філія тощо. Більшість дублетних утворень має в мові неоднакове застосування. Так, нормативними і частовживаними вважаються форми продаж. ґенеза, теза, клавіша. Форми продажа, генезис, тезис є застарілі і тому рідковживані. Нерідко рід іменників сприяє розрізненню значень слів, порівняймо: друкар – друкарка, пілот – пілотка, секретар – секретарка, адрес – адреса.