М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ленf77
Ленf77
04.12.2020 16:49 •  Українська мова

У якому рядку є прислівник (-и)?  

Ти сам чув, що говорив учитель! (І. Калинець)

Хлопчик-Фігурка стояв поруч (І. Калинець).

По мандрах у горах діти повернулися до Львова (І. Калинець).

– Як мені викрутитися з цієї катавасії? – думала Ганнуся (І. Калинець).

👇
Ответ:
Siyara1
Siyara1
04.12.2020

Хлопчик-фигурка стояв поруч (як?де?)

4,4(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

напевно на землі немає ні однієї людини, яка б не любила зимових канікул. як правило, це пора різдвяних свят із купою позитивних емоцій. я завжди намагаюся проводити їх у сімейному колі. люблю, коли вдома яскраво миготять святкові вогники, а в гостинній відчувається неповторний аромат щойно прикрашеної ялинки та мандарин.

можна досхочу бавитись в цікаві ігри, або переглядати улюблені фільми. залишається дуже багато часу, аби просто провести його зі своїми рідними. власне це й є найприємнішим моментом.

традиційно, кожного року ми з моїми друзями на різдвяні свята завжди ходимо до новорічної ялинки, щоб порозважатися та подивитися на виставу із головними героями багатьох казок , снігуронькою та дідом морозом.

в цей же час збираються гості, тому у нас вдома завжди можна почути голосний сміх та веселі розмови. на одне з моїх найулюбленіших свят – різдво, збирається вся наша велика родина. святковий стіл переповнений смачними стравами та солодощами, проте частування розпочинається з куті.

після вечері я разом із своїми товаришами, приїжджими братами та сестрами йдемо колядувати. за традицією співати колядки потрібно пізно ввечері, проте моя мама не дозволяє мені цього робити так як окрім себе я повинен подбати і про своїх родичів, які зовсім не знають міста. і хоча нас час обмежений, ми намагаємося відвідати якнайбільше домівок. як правило,  

наша компанія не обмежується однією колядкою, у нас їх декілька. співаючи, ми сповіщаємо усіх людей про народження ісуса христа. за це ми отримуємо цукерки, мандарини або ж дрібні гроші.

дівчата цього дня збираються разом, аби поворожити на свого судженого. це вони роблять з розтопленого воску зі свічки, який виливають у воду. подружки ніби там щось бачать, а потім лише голосно сміються.

наступний ранок розпочинається з того, що ми хвалимося перед нашими батьками своїм заробленим скарбом.

різдвяні канікули ще не закінчились, а я вже починаю за ними сумувати. адже цей час можна провести як найвеселіше.

4,4(82 оценок)
Ответ:
polinapolina22
polinapolina22
04.12.2020
В другій половині 50-х років XIX століття серцем Т. Г. Шевченко повністю заволодіває мрія створити нарешті сім’ю і одружитися на дівчині, яка була б з його рідних країв. З цією метою він приїжджає із Петербурга до родичів, де сподівається знайти свою другу половинку. Там же він хоче придбати для себе невеличку садибу.На Батьківщині поет зустрічає подружню пару Максимовичей – чоловіка М. О. Максимовича і його жінку – М. В. Максимович. Саме Марія Василівна становиться дамою серця Великого Кобзаря, але він добре розуміє, що ніколи в житті не отримає цю жінку в якості дружини, навіть незважаючи на подвійну різницю віку Марії Василівни та її чоловіка. Надиханий нерозділеним коханням, Т. Шевченко вирішує написати портрет улюбленої жінки. Цей портрет було створено, він дійшов до наших днів і ми маємо змогу його побачити.Портрет Марії Максимович був написаний на тонованому папері звичайним олівцем і крейдою. На портреті ми бачимо привабливу дівчину років двадцяти-двадцяти п’яти, яка трохи схилила в бік голову та про щось, мабуть, замріялася. Її чорне волосся заплетене у косу, яка скручена на голові згідно дівочої моди того часу. У неї красиві великі очі, тонка шия та миле обличчя.  Але приваблює в цьому портреті не щось окреме, а загальний образ, бо цей образ поет виписав з такою любов’ю, що вона проглядає у кожній рисці дівчини, у кожній рисці портрету.На мою думку, якщо уважно придивитися до портрета Марії Максимович, написаному Тарасом Григоровичем за час короткого візиту до родини Максимовичів, то можна зробити висновок, що раніше він нікого з жінок не писав з таким натхненням, з такою душевністю. Надзвичайно великі очі Марії Василівни, по-особливому сяючий вираз обличчя, димчастий ореол якоїсь прозорої накидки навколо голови – все свідчить про те, що образ був створений закоханим художником, який обожнював свою модель.
4,6(85 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ