М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
timurqwerty
timurqwerty
16.03.2021 01:28 •  Українська мова

Висловити власне ставлення до проблеми, що піднімаються у тексті ( обсяг 1 сторінка) Юзівка
Заселення тери торї ниніШнього Донець ка почалося! коли у верх ів'ях Кальміусу, на йото пра вому берез, в урочищі Олександрівціосіли зимівниками іхутороми січовики- запоро-кці ра зом зі своїми сім'ями і наймитами. Після скасування кріпацтва поча в створюва тися ноВИЙ промисловий район на п\вдні країни. У 1869році, з поча тком будівництва за воду і шахт, утворилося поселення, яке незабаром элилося з шах тарсь ким селищем Олександрівськото рудника. Так виникла Юзівка. Заснував цемісто антлієць Джон Юз. У північній частині про-кивали ремiсники, власники дрі6них тортово-пром ислових підприємств; поряд 6ув 6азар э рундуками, готелями і шинками то поліцейсь ке упра вління. Над усім височіла кам'яна церк ва. У південній частинімістилися за води, депо, шах ти, телетрафна станція, лікарня з аптекою, школи. наприкінціXVI століття, Щасливі ті люди, як\skивуть у старовинних мiстах, де зв'язок часів та епох увічнений у зруйнованих церквах та храмах, орхтектурних та інших пам'ятниках. Вдивляючись в них можна безкінечно черпати красу минулото і любов до своїх предків, відчу ва ти себе не безнадійним мандрівником, а повноцінною ланкою самої iсторії. Про Донецьк на перший потляд цьото не скажеш-ні палаців, ніхрамів. Та це тільки на перший потляд, 6о, на щастя, с тутціліквартали, в яких ніби за вмерла iсторія. Неможливо 6ез хвилювоння ходити районом Центрального універмагу, вулицею Кобозе ва, Постише ва, Челюскінців, де залишилися с тарі 6удинки. У цих спорудах якесь очарч вання і тоїно, схована часом. Можна уявити, як люди йшли до церкви, до крамниц, на за вод, як іздили в екіпажах пани.Особливе ХВилювання викликає те місце, де стояв Предобракенський собор Він почав діяти в Юзівці в 1886 році. Собор эд іймався над низькорослими будівлями. Його золочені купола було видно з усіх кінців невеличкого містечкоа. Тут молились Богу, очищали свою душу і6ідні, і6агаті. Дэвін доранкової і вечірньої слуби урочисто розлива вся над металургійним заводом, ан глійськими к варталами, робітничими роз валюхами - «каютами». 1 люди в цЮ МИть хрестились. Преображенський храм був під ірваний у 1928 році. Але він залишився в пам'яті й у душі. На місцізруйнованото храму спочатку збудували кінотеа тр «Комсомолець», а потім шикарний магазин «Гостинний дв ір», на якому висить дошка: «ПаМ'ятник архітектури. Охорон яє ться державою». На kаль, такої дошки не було на Преобра женському соборі, і йото не охороняла держава, а у тих, хто під ірвав, не було ні совісті, - один з найрозкішніших храмів.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
LilauSen
LilauSen
16.03.2021

-Тарасе Григоровича, добрий день.Вас турбує класний керівник вашого сина ,Андрія.

-О,добрий день ,Тетяно Петріно ,щось сталося?

-Так.Чт знаєте ви ,що ваш син прогулює уроки математики ?

-Що?Прогулює ?

-Так ,саме прогулює.Я турбуюся за нього ,адже в наступному році йому здавати ДПА з цього предмету.

-Тетяно Петріно ,чи можете ви мені назвати дні ,коли він прогулював математику?

-Це було сьогодні ,вчора та у вівторок.

-Добре,дякую .Я сьогодні ввечері з ним поговорю,а завтра прийду до школи .

-Це добре ,але він пропустив багато матеріалу .

-Я візьму завдання від вчителя та буду вирішувати їх з сином .Надалі я буду стежити за його поведінкою .

-Дуже дякую,Тарасе Григоровичу.

-Дякую вам,що повідомили мені.

-До зустрічі .

-Так,до зустрічі

4,5(74 оценок)
Ответ:
7376373
7376373
16.03.2021
Зачем нужны вежлИвые слова.

Мы часто обращаемся к людям с разными Никогда не откажут в если вместе с обращением мы скажем и "волшебные" слова. Это слова вежливости. Почему же они волшебные?
Если сказать:"Дай мне карандаш!" - это звучит как приказ. Ну, кто же захочет, чтоб ему приказывали? А если вставить "волшебное" слово? - "Дай мне будь любезен, дай мне карандаш!" - то кто же откажет в такой И благодарить всегда тоже надо - говорить " ", желать здоровья - "здравствуйте", добра - "доброе утро", "доброго пути", "доброй ночи".
Вежливые слова говорят о нашей воспитанности, об отношении к людям. У вежливого человека всегда больше друзей, ему с большей охотой в трудной ситуации, больше доверяют. Недаром гласит пословица:"Кто с добром ходит да тёплым словом просит, тому бог да судьба удачу носит".
4,5(71 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ