М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
RedZilla54
RedZilla54
20.02.2023 06:49 •  Українська мова

відповідати на питання за 4,5 розділом повісті “Дорогою ціною” 1. До якої сім’ї звернулася Соломія, аби врятувати Остапа? 2. Хто такі Раду, Гіца і Маріуца, яким промислом вони займалися? 3. Що робила Соломія в домі Раду, аби віддячити за порятунок Остапа? 4. Куди подалася Соломія, коли почав одужувати Остап? 5. Хто щодня відбирав у Соломії гроші і чому? 6. Чому Остап хотів залишити домівку Раду? 7. Що сталося з Остапом, коли сталася облава жовнірів на будинок Раду ? 8. Кого зустріла на ринку Соломія? 9. Що повідомили Соломії про Остапа у тюрмі? 10. Що робила Соломія, аби роздобути гроші для порятунку Остапа? 11. Який план придумала Соломія, щоб врятувати Остапа, коли її обманув жовнір? Хто їй мав допомагати? 12. Що сталося під час визволення Остапа?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ВККeerboom
ВККeerboom
20.02.2023

Майже кожному пересічному українцю відома напівлегендарна історія про Роксолану — дівчину з прикарпатського села Настю Лісовську (виділене – відокремлена прикладка, яка підкреслюється хвилястою лінією).

Однак мало хто знає про те, що жив-був колись український козак, який наприкінці XVI ст. став володарем невеликої держави, відігрававшої помітну роль у Південно-Східній Європі (виділене – відокремлене означення, яке виражене дієприкметниковим зворотом і яка підкреслюється хвилястою лінією).

Цим козаком був такий собі Іван, на прізвисько Підкова (виділене – відокремлений додаток, який підкреслюється пунктиром).

Народжений на землі молдавській, ще в молоді роки Іван подався шукати мінливого щастя на Запорізьку Січ (виділене – відокремлене означення, яка дієприкметниковим зворотом і яка підкреслюється хвилястою лінією).

Будучи фізично добре розвиненим, він неодноразово хизувався перед товаришами вмінням неперевершено гнути підкови, завдяки чому й отримав своє прізвисько (виділене – відокремлена обставина, яка виражена дієприслівниковим зворотом і яка підкреслюється хвилястою лінією).

4,4(31 оценок)
Ответ:

Відповідь:

На формування музичних смаків Лесі Українки значний вплив(===) справив(===) М. Лисенко(___), з яким у родини Косачів були(===) дуже дружні відносини(___), а   уроки гри на фортепіано майбутня поетеса(___) брала(===) у Л.Старицької-Черняхівської.

[  ],→ ( з яким ), а [  ]. підрядний (означальне) і сурядний (зіставний)

Був(===) у Лесі й хист(___) до малювання: про це свідчать(===) картини(___) олією, які(___) зберігаються(===) в музеї.

[  ]: [  ],→ ( які ).  безсполучниковий (пояснення) і підрядний (означальне)

Хоча Леся(___) Українка(___) не відвідувала(===) в дитинстві жодних навчальних закладів, вона(___) мала(===) глибокі знання з медицини, філософії, історії, теорії дарвінізму, економіки: уже дорослою з власної ініціативи  письменниця(___) слухала(===) лекції професорів Київського та Санкт-Петербурзького університетів.

(Хоча ), ←[  ]: [  ].  підрядний (допусту) і безсполучниковий (причина)

Щоб мати(===) можливість(===) читати(===) мовою оригіналу, Леся(___) Українка(___) опанувал(===)  німецьку, французьку, польську, англійську, італійську, російську - всього вона(___) володіла(===) 19 мовами.

(Щоб ), ←[  ] - [  ]. підрядний (мети) і безсполучниковий (висновок)

М. Павлик(___) був(===) вражений(===) ерудицією Лесі Українки, він(___) вважав(===), що на свій вік це просто геніальна жінка(___).

[  ], [  ],→ ( що ). безсполучниковий (одночасність) і підрядний (з'ясувальне)

Пояснення:

4,8(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ