М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Artem6776
Artem6776
03.03.2020 02:16 •  Українська мова

Розкриваючи дужки, запишіть з великої чи малої літери. (п)осол (р)еспубліки (х)орватії, (г)олова (к)иївської (м)іської (д)ержавної
(а)дміністрації, (п)резидент (р)еспубліки (г)рузії, (г)оловний (р)едактор
(ч)асопису "(с)узір'я", (к)андидат (с)оціологічних (н)аук, (з)аслужений
(ж)урналіст (у)країни, (л)ауреат (н)обелівської (п)ремії, (о)лімпійський
(ч)емпіон, (г)оловний (р)ежисер (о)деського (о)бласного (т)еатру (л)яльок,
(м)іністр (ф)інансів (у)країни.

👇
Ответ:
гора7р
гора7р
03.03.2020

Посол, Республіки, Хорватії, голова київської міської державної адміністрації, Президент Республіки Грузії, головний редактор часопису "Сузір'я", кандидат соціологічних наук, заслужений журналіст України, лауреат нобелівської премії, олімпійський чемпіон, головний режисер Одеського обласного театру ляльок, Міністр Фінансів України

4,8(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

З самого народження людина потрапляє в суспільство. Він росте, розвивається і вмирає в ньому. На розвиток людини впливає безліч різних факторів, як біологічних, так і соціальних. Головним соціальним фактором, що впливає на становлення особистості, є сім'я. Сім'ї бувають абсолютно різними. Залежно від складу сім'ї, від відносин в сім'ї до членів сім'ї і взагалі до оточуючих людей людина дивиться на світ позитивно або негативно, формує свої погляди, будує свої відносини з оточуючими. Відносини в родині впливають також на те, як людина в подальшому буде будувати свою кар'єру, яким шляхом він піде. Сім'я дає людині дуже багато, але може не дати нічого. Існують і неповні сім'ї, і сім'ї з дітьми-інвалідами і т.д. Само собою, що відносини і виховання в цих сім'ях кардинально відрізняються від виховання в звичайній повній сім'ї. Також відрізняється і виховання в багатодітних сім'ях; в сім'ях, де часті конфлікти між батьками; в сім'ях з різними

Объяснение:

4,8(1 оценок)
Ответ:
danillbiz
danillbiz
03.03.2020

ответ:У людини має бути відчуття власної гідності. Так говорять майже всі. Але ніхто не намагається розкрити, що ж він вкладає в це поняття. А розібратися, між тим, варто неодмінно.

Почуття власної гідності – одна з найбільших моральних цінностей людини і людства. Воно передбачає повагу і самоповагу людської особистості. Варто відзначити, що ця категорія цінностей не існувала завжди. Люди відчайдушно боролися за неї тисячоліттями. Досить згадати стародавній світ, де у багатьох людей були раби, життям і долею яких володіли і розпоряджалися ці люди. Рабовласник міг за стратити або продати неугодного раба. Люди цієї категорії були річчю, яка багато працювала, не подавала голосу і смиренно приймала всяку волю пана. Ні про яку повагу до особистості і речі не йшло. Було тільки поняття людини, яке поділялося на рабів і рабовласників. Аналогами рабів ставали кріпаки, народи в підданстві інших народів, ті нації, яких державна ідеологія обмежувала у висловленні власної думки і свободи дій.

Зараз ситуація, на щастя, змінилася. Держава гарантує кожному своєму громадянину свободу совісті, думки і самовираження. Але це тільки формальна сторона питання. Адже гідність – це ще моральна категорія, яка повинна виховуватися і щепитися в сім’ї як невід’ємна цінність мислячої людини. Почуття власної гідності має культивуватися в суспільстві і зв’язано воно має бути із зростанням цінності категорії самої людини. Бо коли люди безумовно поважають кожного, з ким спілкуються, вони підтримують внутрішній стрижень гідності цієї людини.

Гідність… Що ж це іще таке? Почуття власної гідності – це одна з головних якостей людської душі. Люди, що мають його, вміють рахуватися з іншими, несуть в собі позитивні емоції, яких вистачає на всіх, хто поруч, які вміють дорожити всім, що їм дано.

Для мене почуття власної гідності – це повага до себе, тобто не треба підлабузнюватися, не догоджати іншим, принижуючи себе. Наприклад, тебе хтось образив «нецензурними виразами», але людину, що має цю якість, якраз найважче вивести цим з себе і образити. Визнати свою помилку, вибачитися, якщо ти не винен, не боятися потрапити в дурне або скрутне становище заради доброї справи – ??це не означає поступитися власною гідністю, а зробити благородний вчинок. Як сказав К. Берні: «Єдина порада, яку можна дати чесним людям, як зберегти себе: будьте горді і благородні».

Мені здається, що моральний стрижень людини залежить від того, де вона виховувався, в якій сім’ї та школі росла та вчилася. Мої батьки і вчителі з самого дитинства вселяли мені, що такі слова, як «честь», «обов’язок», «людська гідність», «милосердя» – це не звуки. Якщо люди втрачають ці якості, то вони перетворюються на жорстоких і жадібних істот, що не мають ні почуттів, ні думки.

Треба вміти за всіх обставин залишатися чесною, непохитною, гордою людиною і пам’ятати, що почуття гідності було, є і буде залишатися однією з головних рис справжньої людини. Тож ніколи і в будь-яких обставинах не втрачайте свою гідність і залишайтеся достойними членами сучасного суспільства.

Объяснение:

4,4(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ