М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dradya
dradya
21.08.2021 17:27 •  Українська мова

До іть ів Для проходження тесту ви маєте дві спроби

(друга спроба за бажанням)

Зарахований буде кращий результат

Зверніть увагу! Оцінка письмових робіт виставляється як середня арифметична за зміст і орфографічну грамотність.

Вступ
Добрий день, Друже!
Тестова робота містить завдання різних форм: завдання з вибором однієї правильної відповіді та завдання-есе. Прочитай уважно запропонований нижче теоретичний матеріал (текст) для переказу. Постався ВІДПОВІДАЛЬНО до виконання завдань. Відповідай тільки після того, як уважно прочитав і зрозумів завдання. Надавши всі відповіді, натисни «Завершити спробу», а потім «Відправити все та завершити». Максимально за виконану роботу можна набрати ів.
Зв’язне мовлення. Переказ розповідного тексту із творчим завданням

ПАМ’ЯТКА
Як готувати докладний переказ тексту із творчим завданням

1. Прочитати текст. Визначити стиль, тип, жанр мовлення, тему та основну думку висловлювання. З’ясувати значення незнайомих слів.
2. Висловити власну думку про прочитаний текст з погляду його змісту, форми, задуму і мовного оформлення.
3. Визначити тезу творчого завдання й дібрати художні засоби, які б її розкривали.
4. Поміркувати над змістом і послідовністю висловлювання творчого задуму.
5. Скласти самостійно складний план тексту, вводячи власне творче доповнення.
6. Написати докладний переказ тексту, підпорядковуючи висловлювання темі й основній думці, дотримуючись композиції, мовних і стильових особливостей, а також авторського задуму.

Іноді вона не жувала, а лежала, підібравши ноги, і, вгледівши кривдників, одверталася чи навіть заплющувала очі й удавала, що спить. Тоді навіть найвправнішим передражнювачем не вдалося витягнути з неї ні звуку. Хлопці, розсердившися на таку неувагу, кричали: «Манька! Манька!». І показували язики. Почувши своє ім'я, тварина трохи здригалась і швидко обдивлялася весь гурт, а далі знов заплющувала очі й усі подальші спроби викликати її зацікавленість зневажала.

Увечері, у постелі, я уявляв козу саму обіч дороги в місячному сяйві і в цілковитій тиші. Я розумів, що в неї десь має бути хазяїн, який збирає її на ніч додому, – та все одно серце мені щеміло. І ось одного такого вечора я вирішив визволити козу з рабства.

Коли до мене зайшли друзі, щоб разом іти на річку, план визволення кози був уже готовий. Пройшовши з усіма півдороги, я сказав, що забув удома надувний рятівний круг, без якого мені купатися не дозволялося. При свідках я одв'язувати козу не хотів, боячись, що цей мій душевний порух викличе кепкування товаришів.

Я побіг додому, вхопив свій рятівний круг і пішов назад, наперед тішачись і вимальовуючи в уяві вдячні погляди приреченої на постійне кружляння навколо свого кілочка безсловесної тварини.

Вона і уявити не могла, яка приємна несподіванка на неї чекає. Коза не змінила своєї набутої життєвим досвідом поведінки і тоді, коли я підійшов упритул. Тепер я розумію: вона була набагато хитріша за мене й не така вже зобиджена долею, як уявлялося мені – довірливому й наївному.

Підтримуючи однією рукою круг, щоб він не зсунувся, я другою спробував розв'язати вузол на кілку – до кози наближатися я побоювався. Потім здогадався, що вирвати його із землі буде значно простіше.

Козу зацікавили мої дії, і вона спідлоба позирала на мене.

👇
Ответ:
Map21
Map21
21.08.2021

Отв

цйуцйуцй

Объяснение:йцу

йцуцйу

4,5(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

В шостому класі в мене з'явилися нові уроки. А саме біологія та географія. Але випало природознавство. На урокам української літератури ми пройшли твір "Федько-халамидник". Там головний герой в кінці твору помер. Я не розумію навіщо твір де головний герой "виходе з цього світу на інший".Також і по зарубіжній літературі ми проходили цікаві твори. П'ятнадцятирічний капітан мені дуже сподобався. Це історія про Діка Сенда(п'ятнадцятирічного капітана) який став капітаном у п'ятнадцять років. Також ми читали багато інших та цікавих творів на протязі цього року. По українській мові ми більш детальніше проходили частини мови. А саме іменник, прикметнник, числівник, займеник. У мене також за шостий клас було багато всього іншого.

4,6(81 оценок)
Ответ:
катя123461
катя123461
21.08.2021
Шостий клас минув. Пройшов цілий рік з того моменту, як задзвенів дзвінок. Я став дорослішим. Навчився цінувати природу. Зрозумів, якою складною може бути доля . Пройшов крізь певні випробування та став сильнішим. Я отримав задоволення від того, що в мене такі прекрасні однокласники. Мені дуже подобається їх доброзичливість , адже кожен може дати мені списати домашню. Я дуже радий, що ми у наступному році знову зустрінемось, посміхнемося світлому класу. А ще разом будемо ненавидіти школу. Ті страшні твори, що ми вимушені читати . Але ми розуміємо , що так потрібно. Це все важливо, тому ми дуже вдячні своїм вчителям, що навчали нас протягом шостого класу. І продовжуватимуть це робити в 7
4,4(33 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ