1. Вийшовши(док. вид, минулий час) відкривши(док. вид, теперешній час)
2. Поблискуючи(недок. вид, теперешній час)
3. Дивлячись(недок. вид, теперешній час)
4. Продовживши(док. вид, минулий час) подарувавши(док. вид, минулий час)
Объяснение:
Дієприслівник відповідає на питання що роблячи? що зробивши? Наприклад: міркуючи, пишучи, читаючи, міркувавши, писавши, читавши. Дієприслівник поєднує в собі деякі граматичні ознаки як дієслова, так і прислівника, що відбито й в назві: дієприслівник буквально означає прислівник, що діє, перебуває в дії.
Дієприслівники доконаного виду утворюються за до суфіксів: -вши, -ши
Дієприслівники недоконаного виду утворюються за до суфіксів: -учи, - ючи, -ачи, -ячи
Роботи замінять людей.
Объяснение:
Зовсім недавно вчені Оксфордського університету провели дослідження, в результаті якого довели, що в недалекому майбутньому роботи замінять людей, як мінімум,у десяти професіях. Раніше за все це трапиться в сфері обслуговування. І це не дивно! Адже робот - це машина, а машина не нагримає на клієнта, виконає все точно і в строк, чітко і правильно. Адже вже зараз ми вважаємо за краще мати справу з банкоматом і терміналом і не стояти в довгих чергах у всілякі каси.
Є ресторани, і їх стає все більше, де роботу офіціантів виконують роботи.
Навіть така творча галузь, як журналістика, може поповнити ряди своїх співробітників роботами. Саме вони стануть формувати зведення новин.
Є роботи, що створюють нові ліки. Ці роботи замінюють фармацевтів. Їх ефективність і точність набагато вище, ніж у людини. Тому фармацевти дуже скоро будуть витіснені роботами. Все більше стає автомобілів, керованих роботами. Такі безпілотні машини не вимагають водія, і ця професія з часом зникне.
Роботизація поліпшить якість життя людини. У людей залишиться одна турбота - знайти собі справу до душі.