М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Danayu
Danayu
10.02.2023 09:33 •  Українська мова

Безсполучниковим складним називається таке речення, в якому: А) одне просте речення за змістом граматично залежить від іншого і
з’єднується з ним за до підрядного сполучника чи сполучного
слова.
Б) прості речення рівноправні за змістом і пов’язані сурядним
сполучником.
В) наявний лише один головний член
Г) прості речення об’єднані за змістом та інтонацією без до
сполучників або сполучних слів.
Д) обов’язково присутні однорідні члени речення

👇
Ответ:
frid1999YT
frid1999YT
10.02.2023

Безсполучниковим складним називається таке речення, в якому:

Г) прості речення об’єднані за змістом та інтонацією без до

сполучників або сполучних слів.

Объяснение:

4,8(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tsukhaya
tsukhaya
10.02.2023

І до ворожки можна не ходити: всі знають, що оптимісти просто уособлюють життєвий успіх.

А хіба це не так насправді? Оптиміст - це людина, яка вірить у своє світле майбуття, тому що сподівається прожити в ньому все своє життя. Оптиміст вважає, що доля людини - не випадковий збіг обставин, а результат свідомого вибору. Оптиміст - це людина, яка в складній ситуації шукає можливості для подолання перешкоди, у всьому бачить світлу сторону. Навіть коли життя не залишає причин бачити його принади і вірити в краще, оптиміст продовжує, на відміну від песиміста, використовувати найменший шанс, щоб подолати "чорну смугу", бо за нею він бачить смугу світлу.

Оптиміст знає: всі життєві незгоди треба зустрічати з посмішою, бо вони (незгоди) цього не люблять.

Отже, я думаю, що оптимісти більш успішні, ніж їхні антиподи.

Але й оптимістам є чого повчитися у песимістів. Якщо песимістам варто було б повчитися радіти життю, то оптимістам не завадило б дивитися на нього більш реально.

Як колись казав Марк Твен: "Немає у світі більш жахливого видовища, ніж молодий песиміст. Можливо, жахливіший лише старий оптиміст".

4,6(88 оценок)
Ответ:
nikitaknss
nikitaknss
10.02.2023
Людина, яка прагне знань, відчуває постійну потребу в їх поповненні. Чим більше вона пізнає, тим більше їй хочеться знати. Бо нові поняття, факти, ідеї розширюють коло інтересів, відкривають привабливі обрії ще не пізнаного. Не може приносити радість жодна справа, якщо ми не вміємо її виконувати. Тож треба наполегливо вчитися, щоб після тривалої навчальної праці відчувати ве­лике задоволення. Адже навчання дає пізнання, вміння і навички. Не треба боятись помилятися. Вміння вчитися на помилках — ключ до успіху.Щоб знайти своє покликання, справу всього життя, треба вчитися. Знання потрібні, щоб здобути професію. Про це треба замислитися вже в шостому класі. Безталанних людей немає. Є люди, що займаються не своєю справою. Найбільших успіхів людина досягає тоді, коли її здібності і схильності вчасно виявлені і розвинуті. Щоб вибрати професію, потрібно знати свої індивідуальні здібності. Школа повинна до учням обрати майбутню професію. Але багато залежить і від самих учнів. У кожного є улюблені навчальні дисципліни і ті, які здаються нам нудними і нецікавими. Хоча, на мою думку, нецікавих предметів немає. І якщо почати краще готуватися до «нецікавих» уроків, то незабаром вони стануть улюбленими. Знання додають упевненості у своїх силах, а це вже перший крок до успіху в житті.
4,5(8 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ