М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

3. Письмово. Виконайте літературний диктант «Упізнай героя» (за прочитаними розділами) Про кого йдеться?

1. Узагалі , вона давала сама собі дуже добрі поради (хоч дуже рідко дотримувалася їх), а іноді так жорстоко картала себе, що аж сльози виступали в неї на очах і навіть, пам’ятається, одного разу намагалася нам’яти собі вуха за те, що обдурила сама себе , граючи за двох у крокет.

2. Спочатку він позначив бігову доріжку, яка нагадувала коло («Точна форма не обов’язкова», пояснив він), і розставив на ній усе товариство. Не було рахунку:»раз – два – три – побігли!», а кожен починав бігти й зупинявся, коли заманеться, тому було невідомо, коли настане кінець грі.

3. … узяв годинника й похмуро вп’явся в нього очима, тоді вмочив його у свій чай та глянув ще раз, після чого не знайшов нічого кращого, як повторити: «Але ж масло було найвищого ґатунку!»

4. Незабаром … зовсім оскаженіла, тупотіла ногами і репетувала »Відтяти йому голову!» чи «Відтяти їй голову! Мало не щохвилини.»

5. Орудувати своїм фламінго виявилося найбільшою морокою. Нарешті вона навчилася затискати його під пахвою так, щоб не заважали ноги. Та тільки – но вона випростувала птахові шию й замірялася вдарити ним по їжакові, як фламінго тут – таки вигинався назад і зазирав їй у вічі з таким здивованим виразом, що годі було стримати сміх.

6. Вона сиділа, сумна та самотня, на невеликому виступі скелі. … так зітхала, наче в неї серце розривалося.

Кому належать слова?

7. Цікаво, скільки миль я пролетіла? Я, мабуть, наближаюся до центру Землі. Треба подумати: до нього щось близько чотирьох тисяч миль.

8. Давай вийдемо на берег, там я розповім тобі свою історію, тоді ти зрозумієш, чому саме я так ненавиджу кішок та собак.

9. У тому напрямі живе Капелюшник, а в тому живе Солоний Заєць. Відвідай кого хочеш із них. Вони обидва божевільні. … О, тут вже нічого не вдієш, ми всі тут божевільні. Я божевільний, та й ти теж божевільна. … Ти повинна бути божевільною, інакше ти б не прийшла сюди.

10. Бурчу, кричу на немовля, луплю його, як чхає!

Ото хай дурня не валя, до перчика звикає! Гу! Гу! Гу!

11. З часом треба поводитися правильно! Бач, якби ти з ним дружила, він робив би з годинником усе, що захочеш. Ось, припустимо, зараз дев’ята ранку – саме час початку уроків, а ти береш і шепочеш Часові одне слівце – і стрілки я – ак забігають!.. Пів на другу, час обідати.

12. Ага! Виходить, у тебе була не така вже хороша школа. У нашій школі додаткові уроки були з французької мови, музики і прання.

Зразок відповіді: 1 – Капелюшник, 2 – Білий Кролик, 3 – Аліса і т.д.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ilonaloginova
ilonaloginova
05.06.2023
1. може, вийшла русалонька матері шукати, а може, жде козаченька, щоб залоскотати. 2. отже, багато чого їм невідомо . 3. у статті я, звичайно, не охоплюю всіх проблем розвитку української мови. 4. погодою у нас на сінокосі, казали, щось років з півтораста завідувала ворона . 5. на щастя, дитина скоро заспокоїлась і затихла . 6. повертатися додому нам, по-перше, пізно, а по-друге, небезпечно 7. дядько роман, певна річ, тільки вдавав, що нікого не помітив. 8. безперечно, вам тут усе незнайоме, дивне
4,4(15 оценок)
Ответ:
saralis
saralis
05.06.2023
У кожної людини є своя улюблена книга, яку він перечитує, уривки з якої пам’ятає напам’ять, героями якої захоплюється і прагне їм наслідувати. Моєю улюбленою книгою є «Гаррі Потер і філософський камінь». Читання цієї книги занурила мене в незвичайний казковий фантастичний світ. При читанні книги мені було цікаво гати за змінами нашого світу, бачити, що він може бути зовсім іншим, переплітатися і об’єднувати в собі інші світи. 

Мною була прочитана маса книг, однак ця книга, що оповідає про маленького чарівника, справила найбільше враження. Твір відрізняється захоплюючим сюжетом, в якому автор знайомить читача зі школою чарівників. При читанні казок в дитинстві ми зустрічалися з чарівниками, однак тоді ми не знали, де їх вчать і звідки беруться їх дивовижні здібності, а виявляється, все просто — вони навчаються помахом чарівної палички в школі. І школа ця дуже незвичайна, вона одночасно таємнича і небезпечна. З початком читання цієї книги, мені вже важко було відірватися від неї, навіть вночі хотілося читати й читати. Прочитавши один раз, відразу захотілося перечитати ще раз. 

У книзі «Гаррі Потер і філософський камінь» мені вдалося познайомитися з захоплюючим світом і незвичайними персонажами. Так хочеться хоч на один день потрапити в цю школу, де викладаються уроки чарівництва, вчителі здатні перетворюватися на тварин і птахів, а учні можуть творити дива. 

Ця книга — втілення людської фантазії, які у кожного свої. Кому не хочеться хоч на хвилинку відчути себе справжнім чарівником? Напевно, це можливо лише в дитинстві, коли світ фантазії так тісно переплітається з реальним. Тому книга про Гаррі Поттера, хлопчика-чарівника, так популярна і є улюбленою, для багатьох людей, які вміють бачити незвичайне у звичайних речах. 
4,7(63 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ