М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Морфологічний розбір слова всередині

👇
Открыть все ответы
Ответ:
daniyal673
daniyal673
27.09.2022
Жодне свято не освячене такою таємничістю, як Велико-день. У кожній сім'ї підготовка до нього — це справжнє магічне дійство. Зазвичай, я теж намагаюсь взяти в ньому участь. Оскільки випічкою паски та приготуванням страв займається моя мама, я беруся за виготовлення писанок і шкрябанок. Передусім готую робоче місце та інструменти: фарби, пензлик та голку. Починається робота з приготування яєць: одне варю у воді з лушпинням цибулі. Коли яйця зваряться і вистигнуть, беру спочатку коричневе яйце (з цибулиння) і роблю шкрябанку. Для цього "циганською" звичайно, а інше голкою вишкрябую візерунки. Білі, на темному фоні, вони виглядають особливо привабливо. Віддаю перевагу симетричним візерункам. Писанку виготовляю по-іншому. Спочатку витираю яйце ватою з розчином спирту. Потім набираю у склянку на підставку, тоненьким пензликом, який увібрав у себе магію наношу візерунок. води, кладу яйце фарб, чіткими рухами Робота ця клопітка і потребує витримки, сумління та часу. Зрозуміло, такі, як у справжніх майстрів. Але рідні мої писанки та шкрябанки не завжди хвалять мою працю. Завдяки витворам мого мистецтва наш великодній кошик завжди барвистий, яскравий і є частинкою моєї душі.
4,7(33 оценок)
Ответ:

Сучасний світ вносить свої корективи в усі життєві сфери. Не оминає цей процес і мовлення. Словниковий запас збагачується неологізмами, словами іншомовного походження. Проте, дещо залишається незмінним : використання перлин усної народної спадщини- прислів'їв та приказок. Жодне нове слово так влучно та яскраво не охарактеризує життєву ситуацію або вади людського характеру; не зробить мову такою живою та насиченою.

Отже, прислів'я та приказки прикрашають нашу мову, допомагають робити її самобутньою та неповторною, передають життєвий досвід наших пращурів з покоління в покоління.

4,8(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ