М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

с тестом . 1.Випишіть з вірша займенники у стовпчик, визначте розряд. Я хочу жити просто, без прикрас, Без тих гучних бенкетів і лахміття, Які мені здаються просто сміттям, Що полонило нерозумних нас. 2. Чим відрізняється займенники ЙОГО в реченнях: Мені сподобалась його думка. Коли вчителька викликала його до дошки, у класі запанувала тиша. 3. Запишіть займенники, знімаючи риски: аби/чий, хтозна/кому, н/чий, будь/хто, бозна/кого, що/небудь, ні/ скiльки, хто/сь, де/кого, ні/про/що. 4. Відредагуйте, де треба, словосполучення: Дякую всіх, сміялися над приятелем, зателефонуйте до мене, любий іб придатний, той же рецепт. 5. Запишіть речення, поставте займенники в потрібну форму: (Ніхто) звертатися він не став. Мама наказала ( ніякий) разі не відкривати скриньку. Справжні герої не зупиняються ( ніщо) 6. Запишіть займенники у називному відмінку, визначте розряд, з 2 із цих займенникiв складіть речення ( можна ставити займенник у будь-якому відмінку, роді, числі). нею, декому, ними, всяку, когось, іншому, у нього, нічиєю, абиякому, скількома.

👇
Открыть все ответы
Ответ:

(1)

1

написав би  

електроніка ж

майнув тільки що

а все ж таки  

ні до кого

іди ж бо

чого б небудь

он куди

ген далеко

ось так  

 

2

немовби

економимо чимало

спотикається щоразу

тішиться

експериментують з чимось

робить абияк

пішов абикуди

ніскільки

іди щонайшвидше

шурхотить начебто

отож

гойдаються

отже    

3

як-небудь

казна-що  

надумав-таки

екс-чемпіон

роздивився-таки

отакий-то

будь-куди

стань-бо

тільки-но

все-таки

отак-от

(2)

1. Прикрашаймо ж землю свою, юні друзі, щодня, щогодини. 2. Ніщо так не красить людину, як натхнення. 3. Хоч би артисту руки відрубали, він все-таки творить не перестане. 4. Нічого так я не люблю, як запах снопів тільки-но скошеного і зв'язаного хліба. 5. Пішла б вона гуляти того-таки самого вечора, коли б не той вовк невірний з лісу. 6. Так-то проживає Олеся, працюючи без спочинку, без утоми. 7. Тому-то я прийшов вам сказати, що треба буде все ж таки змінити знак.

Объяснение:

(1) 1-окремо, 2-разом, 3-через дефіс.

4,7(9 оценок)
Ответ:
FeliceMell
FeliceMell
03.02.2021

юдини й людства XXI століття.

08.11.2018 20:01

Увесь світ, за винятком лише диких націй, керується книгами.

Просмотр содержимого документа

«Значення художньої літератури для людини й людства XXI століття.»

Значення художньої літератури для людини й людства XXI століття

Увесь світ, за винятком лише диких націй, керується книгами.

Вольтер

Початок нового тисячоліття позначено інтенсивним науково-технічним прогресом, потужним розвитком ЗМІ й особливо телебачення, які справляють значний вплив на духовне, емоційне, інтелектуальне життя людей. За цих умов роль і значення літератури помітно змінюються, а письменники, навіть найавторитетніші, перестають бути «володарями дум». Чому зараз стали популярні тривимірні фільми? Тому що вони створюють у глядачів ефект співпереживання, ефект безпосередньої присутності, долучення до історії. Такий самий об’ємний 3D-ефект має створити й художня література.

Майстерний письменник повинен грати на читацькому сприйнятті тексту та стимулювати уяву для того, щоб за до фантазії читачі самі вибудовували ті сцени, які він змалював у тексті, самі «розфарбовували його малюнок». Ця спільна творчість є ключем до того, аби змусити читача по-справжньому переживати те, що написано у книзі. Візуальні мистецтва не стимулюють уяви читача так, як це робить книга: вони подають уже готову картинку, там немає співтворчості, і цим книга вигідно відрізняється від кіно чи телебачення, це її особливість у боротьбі за увагу людини XXI століття.

Художня література — це безмежний світ, у якому постає безліч проблем для розв’язання. Цей світ має багато призначень. Знання літератури є важливою ознакою освіченої, культурної, інтелігентної людини. Воночас художні твори містять своєрідну шкалу духовних і моральних цінностей, накопичених людством упродовж тисячоліть, знайомлять нас із життям, побутом, звичаями, світоглядом і культурою різних народів. Зрештою, читанням просто насолоджуються. Ось як багато може Книга!

Художня книга й високе письменницьке слово залишатимуться супутниками також наступних поколінь. Саме тому мета та завдання курсу «Зарубіжна література» полягає не тільки в тому, щоб пізнавати життя та знайомитися з новими героями і країнами, а й виховувати себе естетично, формувати свою особис-тість.

Сучасна журналістка, письменниця і блоґерка Енні Мюллер написала справжню сповідь книгомана про те, навіщо потрібно читати.

4,5(84 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ